Muzeum Kanału Bydgoskiego
www.kanalbydgoski.pl
tomaszizajasz@gmail.com
+48693765075
#4 plener fotograficzny na Szlaku TeH2O – Kanał Bydgoski i Muzeum Kanału Bydgoskiego

Gotowi na kolejny plener fotograficzny? To już 15 marca!

Muzeum Fotografii w Bydgoszczy już czwarty raz w tym roku szykuje dla wszystkich pasjonatów fotografii plener fotograficzny pod banderą TeH2O.

Tym razem wyposażyć się będzie trzeba także w ciepłą kurtkę, bowiem uczestników czekać będzie urokliwy spacer wzdłuż Brdy – Kanałem Bydgoskim. Będzie okazja do zatrzymania w kadrze budzącej się do życia przyrody, a na koniec – do odwiedzin Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego.

Będzie cyfrowo i analogowo. I będzie okazja do naświetlenia i wywołania własnych ujęć osobiście w ciemni.

Zgłoszenia telefoniczne pod nr tel.: 52 567 00 07 przyjmowane będą do 11 marca włącznie, a szczegóły poznać można: TUTAJ.