Współpraca instytucji i organizacji pozarządowych z muzeum

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przyjmuje wnioski o podjęcie współpracy od organizacji pozarządowych i innych instytucji w sferze organizacji przedsięwzięć w obszarze szeroko pojętej kultury, sztuki i nauki. Z propozycją podjęcia współpracy z Muzeum organizacje pozarządowe i inne instytucje muszą złożyć pismo skierowane do dyrektora muzeum przedstawiając:

1. opis projektu,
      2. kosztorys realizacji projektu,
      3. źródła finansowania projektu z wyszczególnieniem poszczególnych pozycji kosztorysu,
      4. zakres oczekiwanego zaangażowania ze strony muzeum,
      5. listę innych podmiotów zaangażowanych w organizacje projektu.

Wnioski prosimy wysłać na adres mailowy: sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl

lub pocztą tradycyjną na adres:

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego

ul. Gdańska 4

85-006 Bydgoszcz

Decyzję wstępną o zaakceptowaniu wniosku o podjęcie współpracy podejmuje dyrektor muzeum w ciągu 14 dni roboczych od daty wpłynięcia dokumentu do muzeum.

Decyzję o podjęciu współpracy podejmuje dyrektor muzeum po przeprowadzeniu rozmów z przedstawicielem organizacji lub instytucji w terminie nie dłuższym niż 30 dni licząc od daty przeprowadzenia rozmów. Decyzja dyrektora jest ostateczna.