Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters

Kontakt

Muzeum Okręgowe
im. Leona Wyczółkowskiego
w Bydgoszczy:

Wacław Kuczma

Wacław Kuczma

Dyrektor Muzeum:

Adres do korespondencji: 85-006 Bydgoszcz, ul. Gdańska 4
e-mail: sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl

Sekretariat Muzeum

ul. Gdańska 4
telefon: 52 52 53 555
fax: 52 585 99 68
www.muzeum.bydgoszcz.pl,
e-mail: muzeum@muzeum.bydgoszcz.pl
sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl

Czynny w dni robocze
w godzinach od 8:00 – 16:00

Muzeum Okręgowe ul. Gdańska 4

Dane kontaktowe / działy:

  • ul. Gdańska 4
    telefon: 52 52 53 555
    fax: 52 585 99 68
    www.muzeum.bydgoszcz.pl,
    e-mail: muzeum@muzeum.bydgoszcz.pl
    sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Kasa w budynku Gdańska 4:
    ul. Gdańska 4
    telefon: 52 5253504

    Kasa w budynku Zbiory Archeologiczne:
    ul. Mennica 2
    telefon: 52 5859905

    Kasa w Europejskim Centrum Pieniądza:
    ul. Mennica 4
    telefon: 52 5859918

    Kasa w Galerii Sztuki Nowoczesnej:
    ul. Mennica 8
    telefon: 52 5859903

    Kasa w Domu Leona Wyczółkowskiego:
    ul. Mennica 7:
    telefon: 52 5859907

    Kasa w Spichrzach przy ul. Grodzkiej 7-11:
    telefon: 52 5859974

    Kasa w EXPLOSEUM
    telefon: 52 58 59 741
    email: exploseum@muzeum.bydgoszcz.pl

    Kasa w budynku przy ul. Mennica 6
    telefon: 52 5859913 ( budynek czasowo zamknięty)

  • ul. Mennica 6
    telefon: 885 905 284
    e-mail: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

  • ul. Mennica 6
    telefon: 52 5859926
    e-mail: promocja@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Katarzyna Sawicka
    starszy specjalista ds. obsługi sekretariatu
    tel: 52 52 53 555
    fax: 52 58 59 968
    sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Kinga Długosz
    tel: 52 52 53 559
    kinga.dlugosz@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Anna Pruss-Świątek
    kustosz
    tel: 52 52 53 551
    anna.pruss@muzeum.bydgoszcz.pl

  • biblioteka@muzeum.bydgoszcz.pl

    Magdalena Fiałkowska
    starszy bibliotekarz, kierownik Biblioteki
    tel: 52 52 53 516
    magdalena.fialkowska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Anna Imbierowicz
    starszy bibliotekarz
    tel: 52 52 53 515
    anna.imbierowicz@muzeum.bydgoszcz.pl

    Rafał Mroziński
    bibliotekarz
    tel: 52 52 53 515
    rafal.mrozinski@muzeum.bydgoszcz.pl

  • nauka@muzeum.bydgoszcz.pl
    Tomasz Kompanowski
    adiunkt, kierownik działu
    tel: 52 58 59 916
    kom: 885 905 610
    tomasz.kompanowski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Paulina Karabasz
    asystent
    tel: 52 58 59 916
    paulina.karabasz@muzeum.bydgoszcz.pl

    Martyna Kurowska
    referent ds. wydawnictw
    martyna.kurowska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Księgarnia

    ksiazki@muzeum.bydgoszcz.pl

    Wydawnictwo Muzealne

    wydawnictwo@muzeum.bydgoszcz.pl

Pion Ewidencji i Kontroli Zbiorów (EKZ)

  • inwentaryzacja@muzeum.bydgoszcz.pl

    Anna Kaszubowska
    kustosz, kierownik działu
    tel: 52 58 59 919
    anna.kaszubowska@muzeum.bydgoszcz.pl

     

    Pracownia Ewidencji i Inwentaryzacji Zbiorów

    Monika Poła
    adiunkt
    tel. 52 58 59 917
    monika.pola@muzeum.bydgoszcz.pl

    Gabriela Frischke
    adiunkt
    tel. 52 58 59 947
    gabriela.frischke@muzeum.bydgoszcz.pl

     

    Pracownia Digitalizacji

    Monika Leśniak-Skocka
    kustosz, kierownik pracowni
    tel: 52 58 59 949
    monika.lesniak@muzeum.bydgoszcz.pl

    Tomasz Koss
    kustosz
    tel: 52 58 59 956
    tomasz.koss@muzeum.bydgoszcz.pl

    Wojciech Woźniak
    starszy dokumentalista
    tel: 52 58 59 931
    fotografia@muzeum.bydgoszcz.pl
    wojciech.wozniak@muzeum.bydgoszcz.pl

    Pracownia Konserwacji

    konserwacja@muzeum.bydgoszcz.pl

    Lesław Cześnik
    starszy konserwator, kierownik pracowni
    tel: 52 52 53 510
    leslaw.czesnik@muzeum.bydgoszcz.pl

    Piotr Kopciewicz
    konserwator
    tel: 52 52 53 511
    piotr.kopciewicz@muzeum.bydgoszcz.pl

    Jan Marciniak
    adiunkt
    tel: 52 52 53 514
    jan.marciniak@muzeum.bydgoszcz.pl

    Magdalena Gapińska
    asystent konserwatorski
    magdalena.gapinska@muzeum.bydgoszcz.pl

  • edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

    Kinga Łaska
    adiunkt, kierownik działu
    tel: (+48) 887 467 167
    kinga.laska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Dominika Raduńska-Pacholska
    kustosz
    tel: 52 58 59 925
    dominika.pacholska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Alicja Głowania
    adiunktka, koordynatorka ds. dostępności
    tel: 885 905 284
    alicja.glowania@muzeum.bydgoszcz.pl

    Joanna Reif
    asystentka ds. edukacji
    joanna.reif@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Łukasz Maklakiewicz
    starszy renowator, kierownik działu
    tel: (+48) 601 691 361
    lukasz.maklakiewicz@muzeum.bydgoszcz.pl

    Maja Markowska
    asystent ds. koordynacji wystaw i wydarzeń
    tel: 52 58 59 926
    maja.markowska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Adam Grzybowski
    starszy rzemieślnik, montażysta wystaw

    Zbigniew Tupalski
    starszy rzemieślnik, montażysta wystaw

    Romualnd Tylkowski
    starszy rzemieślnik, montażysta wystaw

    Mateusz Dachowski
    rzemieślnik, montażysta wystaw

  • Ewa Widacka-Matoszko
    starszy specjalista plastyk projektant
    tel: 52 58 59 930, 885 905 285
    ewa.widacka@muzeum.bydgoszcz.pl

Pion Badań, Organizacji Wystaw, Wydarzeń i Edukacji (BWE)

  • sztuka@muzeum.bydgoszcz.pl

    dr Monika Kosteczko-Grajek
    kustosz, kierownik działu
    tel: 52 58 59 922
    monika.grajek@muzeum.bydgoszcz.pl

    Galeria Sztuki Współczesnej

    Galeria Designu

    Galeria Fotografii Artystycznej

    Galeria Leona Wyczółkowskiego

    wyczolkowski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Kornelia Pawlak
    asystent, kierownik galerii
    kornelia.pawlak@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 52 58 59 923

    Galeria Grafiki i Rysunku

    grafika@muzeum.bydgoszcz.pl

    Barbara Chojnacka
    starszy kustosz, kierownik galerii
    tel: 52 58 59 984
    barbara.chojnacka@muzeum.bydgoszcz.pl

    Galeria Sztuki do 1945 roku

    tel: 52 58 59 923

    Pracownia Muzyki

    muzyka@muzeum.bydgoszcz.pl

    Sławomir Dolata
    adiunkt, kierownik pracowni
    tel: 52 58 59 981

  • historia@muzeum.bydgoszcz.pl

    Anna Nadolska
    kustosz, kierownik działu
    tel: 52 58 59 995
    anna.nadolska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Pracownia Historii Powszechnej

    Pracownia Historii Bydgoszczy i Regionu

    Pracownia Fotografii Historycznej

    Kamil Ściesiński
    adiunkt
    tel: 52 58 59 983
    kamil.sciesinski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Daria Fosińska
    asystent
    tel: 52 58 59 977
    daria.fosinska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Oliwia Słomińska
    asystent
    oliwia.slominska@muzeum.bydgoszcz.pl

     

    Pracownia Etnografii

    tel. 52 58 59 980
    etnografia@muzeum.bydgoszcz.pl

    Anna Kornelia Jędrzejewska
    kustosz, kierownik pracowni
    anna.jedrzejewska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Pracownia Historii Farmacji i Medycyny

    tel. 52 58 59 955
    farmacja@muzeum.bydgoszcz.pl

    dr hab. Wojciech Ślusarczyk
    kustosz dyplomowany, kierownik pracowni
    wojciech.slusarczyk@muzeum.bydgoszcz.pl

    Pracownia Numizmatyki

    tel. 52 58 59 920
    numizmatyka@muzeum.bydgoszcz.pl

    dr Krzysztof Jarzęcki
    adiunkt, kierownik pracowni
    krzysztof.jarzecki@muzeum.bydgoszcz.pl

  • tel: 52 58 59 908
    archeologia@muzeum.bydgoszcz.pl

    Józef Łoś
    kustosz, kierownik działu
    jozef.los@muzeum.bydgoszcz.pl

    Jolanta Szałkowska-Łoś
    kustosz
    jolanta.los@muzeum.bydgoszcz.pl

    Paulina Kwiatkowska
    dokumentalista
    paulina.kwiatkowska@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 52 58 599 906

  • muzeum@exploseum.pl
    exploseum@muzeum.bydgoszcz.pl

    Łukasz Stachowiak
    kustosz, kierownik działu
    lukasz.stachowiak@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 52 585 97 40; 795 528 944 wew. 38

    Maria Krystek
    asystent ds. edukacji
    maria.krystek@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 783 100 703; 795 528 944 wew. 36

    Tomasz Górski
    specjalista ds. edukacji
    tomasz.gorski@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 52 585 97 40; 795 528 944 wew. 38

    Przewodnicy:
    Piotr Mateja
    Alicja Leks
    Jakub Topolewski
    Daria Migała

Pion Administracyjno-Ekonomiczny (AE)

  • ks@muzeum.bydgoszcz.pl

    Justyna Chmara
    główny księgowy
    tel: 52 52 53 530

    Mariola Hejmej
    specjalista ds.rozliczeń finansowych
    tel: 52 52 53 531

    Monika Rybicka
    starsza księgowa
    tel: 52 52 53 532

  • Maria Kowalczyk
    specjalista ds. rozliczeń
    tel: 52 52 53 543

    Alina Skalmowska
    specjalista ds. administrowania mieniem
    alina.skalmowska@muzeum.bydgoszcz.pl
    tel: 52 52 53 521

    Joanna Sokolińska
    specjalista ds. administracji
    tel: 52 52 53 525
    joanna.sokolinska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Mirosław Królikowski
    specjalista ds. technicznych
    miroslaw.krolikowski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Maciej Szatkowski
    specjalista ds. administrowania kompleksem Exploseum
    maciej.szatkowski@muzeum.bydgoszcz.pl

  • promocja@muzeum.bydgoszcz.pl

    Natalia Szczerbińska
    główny specjalista ds. promocji i marketingu, kierownik działu
    tel. 52 58 59 929
    kom. 795 154 589
    natalia.szczerbinska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Promocja i Marketing

    Karol Kantorski
    specjalista ds. marketingu
    tel: (+48) 883 366 052
    tel. 52 58 59 929
    karol.kantorski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Izabela Kubiesa
    specjalista ds. promocji
    tel: 52 58 59 926
    izabela.kubiesa@muzeum.bydgoszcz.pl

    Katarzyna Milanowska
    specjalista ds. marketingu
    tel: 52 58 59 926
    katarzyna.milanowska@muzeum.bydgoszcz.pl

    Janusz Milanowski
    specjalista ds. marketingu
    tel: 52 58 59 926
    janusz.milanowski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Sylwia Pietrzak
    specjalista ds. promocji

    Stanowisko ds. pozyskiwania Funduszy Europejskich i Polskich

    Paweł Szarek
    starszy specjalista ds. pozyskiwania funduszy
    pawel.szarek@muzeum.bydgoszcz.pl

    Justyna Myszka
    specjalista ds. pozyskiwania funduszy

  • teh2o@muzeum.bydgoszcz.pl

    Koordynator Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy

    Karol Kantorski
    specjalista ds. marketingu
    tel: (+48) 883 366 052
    tel. 52 58 59 929
    karol.kantorski@muzeum.bydgoszcz.pl

    Oliwia Słomińska
    oliwia.slominska@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Artur Nowacki
    specjalista ds. ochrony
    tel: 52 52 53 507
    tel: kom. (+48) 795 528 947
    artur.nowacki@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Izabela Mrozińska
    specjalista ds. zamówień publicznych
    tel: 52 52 53 527

  • kadry@muzeum.bydgoszcz.pl

    Grażyna Zielińska
    główny specjalista ds. kadr
    tel: 52 52 53 545
    grazyna.zielinska@muzeum.bydgoszcz.pl

  • Alicja Głowania
    dostepnosc@muzeum.bydgoszcz.pl

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK