Szlak TeH2O na targach turystycznych Travel&Taste w Bydgoszczy

Nadchodzący piątek oraz sobota 19 oraz 20 lutego stać będzie bardzo targowo – Szlak TeH2O znajdzie się, obok Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoskiego Centrum Informacji, Portu Lotniczego Bydgoszcz, Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy oraz Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, w reprezentacji miasta, będącego przecież gospodarzem targów.

Animatorzy, w tym najszczersza żywa kopia Alfreda Nobla poprowadzą m.in. konkurs-licytację z nagrodami, a także zorganizują stanowisko edukacyjne dla najmłodszych podróżników. Stanowisko promocyjne zapewni moc informacji i materiałów dotyczących obiektów znajdujących się na Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH20. Nie zabraknie także naszych tajemniczych skrzynek!

Do zobaczenia na Travel and Taste – Targi Turystyczne Bydgoszcz!