Wygraj bilety do Kina Helios!

Na nadchodzący weekend polecamy Kino Helios w Bydgoszczy! Sobota i niedziela upłyną tam pod znakiem Dnia Dziecka, gdzie będziecie mogli obejrzeć m.in. film „Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski” (więcej szczegółów: http://www.helios.pl/…/Weekend-Dnia-Dziecka-w-kinach-Helios…) oraz zdobyć szlakowe i muzealne gadżety w kolorze nieba.

A u nas „Konkurs czterokrotnie niebieski”, na który zapraszają wspólnie Kino Helios Bydgoszcz, Szlak TeH2O i Muzeum Okręgowe (Spichrze nad Brdą)! Mamy dla Was 4 pojedyncze bilety do Kina Helios Bydgoszcz na niedzielne seanse. Aby wziąć udział w losowaniu, wyślijcie do nas prywatną wiadomość za pośrednictwem Facebooka z odpowiedzią na pytanie: co (oczywiście poza tym konkursem ;)) łączy Smerfy z Kinem Helios, Szlakiem TeH2O i Spichrzami nad Brdą? Podpowiedzi znajdziecie na zdjęciach 🙂 Macie czas dziś do godziny 15.00!

Link do konkursu na Facebooku znajdziesz tutaj.
Powodzenia! 🙂