Muzeum Kanału Bydgoskiego
ul. Nowogrodzka 3
www.kanalbydgoski.pl
tomaszizajasz@gmail.com
Wiosenny spływ kajakowy Szlakiem TeH2O!

Nadeszła wiosna, a wraz z wiosną także uśpiona przez ostatnie miesiące potrzeba spędzenia wolnego czasu na łonie natury.Nie ma jednak lepszego sposobu na pozostałą po zimie chandrę, jak odrobina wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu, np…. podczas spływu kajakowego Szlakiem TeH2O! Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli rzecznych wojaży na spływ kajakowy rzeką Brdą.Na początek zapraszamy na zwiedzanie Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego, aby później przespacerować się malowniczym Starym Kanałem Bydgoskim i wreszcie chwycić wiosła w dłoń spławiając się Brdą aż do Zimnych Wód.Chęć uczestnictwa zgłaszać można do 18 kwietnia na adres: splywy@kanalbydgoski.pl<-  Więcej szczegółów na plakacie obok!