Kanał Bydgoski
Bydgoszcz
www.kanalbydgoski.pl
bci@visitbydgoszcz.pl
Kanał Bydgoski poleca się na… śniadanie!

Już w najbliższą sobotę 7 maja Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna (ByLOT) serdecznie zaprasza na najbardziej apetyczne śniadanie tego roku w okolicznościach najbardziej urokliwego punktu na Szlaku TeH2O – Kanału Bydgoskiego – Długie śniadanie nad Kanałem!Będzie okazja nie tylko do ucieczki przed koniecznością przyrządzania najważniejszego posiłku dla całej rodziny, ale przede wszystkim rozsmakowania się w niestandardowych pomysłach bydgoskich restauratorów.Będzie też kawa, herbata, dużo słodkości, ogrom muzyki prosto z Krainy Łagodności i Mini Jarmark Antyków i Osobliwości!Skwer przy ul. Wrocławskiej nad Kanałem Bydgoskim (vis-a-vis Park Hotelu) poleca się na śniadanie rodzinom, grupom przyjaciół i wszystkim zwolennikom błogiego rozkoszowania się lokalnymi smakowitościami na łonie natury!Do zobaczenia w sobotę 7 maja o godz. 9:30!