Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Szlak TeH2O na Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku!

Szlak TeH2O na Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku!

Za nami Free Time Festiwal 2016 w Gdańsku – 12 000 m kw. wypełnionych po brzegi atrakcjami, imprezami, setkami propozycji aktywnego i nowoczesnego spędzenia wolnego czasu, inspiracjami turystycznymi, sportowymi, rekreacyjnymi.

A jaki odbiór?

Zdaniem organizatorów sam pierwszy, sobotni dzień targowy przyciągnął ponad 15 000 odwiedzających i zebrał ponad 250 wystawców!


Spośród całych katalogów atrakcji, zwłaszcza najmłodsi (choć nie tylko!) chętnie wybierali oferowaną przez SzlakTeH2O możliwość własnoręcznego wykonania pamiątki – przypinki lub magnesu z wizerunkiem każdego z 15 obiektów Szlaku.

Rzemieślnicza manufaktura pamiątkowa TeH2O obdarowała kilkuset odwiedzających nie tylko samą pamiątką, ale przede wszystkim dziecięcą radością z samodzielnie zrobionego gadżetu.


Warto dodać, że uwadze gości i wystawców już niemalże tradycyjnie nie umknęło stoisko promocyjne Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, które zwyciężyło w tej kategorii, a kampania promocyjna „Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc” nie miała sobie równych w walce o medal Mercurius Gedanensis Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego!
Więcej zdjęć na naszym fanpage’u na portalu Facebook!

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne. Zakup online książek i gadżetów.

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK