Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego na Szlaku TeH2O!

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, dokładnie 20 i 21 lutego serdecznie zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i turystów na darmowe zwiedzanie atrakcji z licencjonowanym przewodnikiem!W całym Kujawsko-Pomorskiem aż 39 organizacji i instytucji udostępniło do zwiedzania 57 obiektów.Szlakiem TeH2O będzie można odbyć spacer historyczny po śladach bydgoskiego przemysłu fotochemicznego, którego Organizatorem jest Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, a na przechadzkę zarejestrować się można TUTAJ.

Tym samym Szlakiem TeH2O będzie można również udać się do Exploseum – Fabryki pełnej tajemnic. Rejestracja TUTAJ .

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego u dołu oferty każdego z obiektów.

Plan godzinowy oraz pełna lista wydarzeń dostępna jest TUTAJ .

Zapisy potrwają do północy 18 lutego.

Więcej o Międzynarodowym Dniu Przewodnika Turystycznego 2016 na stronie: http://rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl