Wyspa Młyńska
ul. Mennica
Inauguracja Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy

Żądni wiedzy poszukiwacze przygód! Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na inaugurację szlaku kulturowego TeH2O! Jesteście ciekawi jakie industrialne sekrety skrywa Bydgoszcz?

Chcecie się dowiedzieć jak dużą rolę w życiu miasta odgrywa woda?
Przyłączcie się do nas i odkryjcie przemysłową historię Bydgoszczy.
Inauguracja odbędzie się w dniach 19-21.06.2015 r. podczas Bydgoskiego
Festiwalu Wodnego ,,Ster Na Bydgoszcz”.

Zapraszamy na:

1. KONKURS:-odnajdź 4 skrzynie ukryte na Wyspie Młyńskiej.-odgadnij, co znajduje się w środku każdej ze skrzyń i wpisz nazwę w odpowiednim polu na kuponie konkursowym (w załączniku)-ułóż hasło i odbierz mały upominek w dniach 19-21.06.2015 r. w Bydgoskim Centrum Informacji.2. WYSTAWĘ (ustawiona w pobliżu Międzywodzia)3.  SPOTKANIE INAUGURACYJNE  20.06.2015 r. o godz. 11.00 w Przystani Bydgoszcz4. SPACER Z PRZEWODNIKIEM- TeH2O Część I (sobota, godz. 12.30, zapisy w BCI wstęp bezpłatny)