Muzeum Mydła i Historii Brudu
www.muzeummydla.pl
warsztaty@muzeummydla.pl
Chemiczna Niedziela w Muzeum Mydła i Historii Brudu

Muzeum Mydła i Historii Brudu serdecznie zaprasza najmłodszych odkrywców na warsztaty z cyklu Chemiczna Niedziela!Te 1,5-godzinne zajęcia, odkrywające najmniejsze tajemnice chemii, nie tylko zainspirują do zostania domowym chemikiem, ale przede wszystkim rozwieją wątpliwości młodych umysłów dotyczących wszystkich dziedzin życia.Atrakcyjna forma warsztatów, oparta o eksperymenty, przybliży uczestnikom sposób działania wybranych zjawisk zachodzących w świecie – dowiedzą się m.in. jak powstaje śnieg, co sprawia, że wulkan wybucha i jakie są tej erupcji konsekwencje.Organizatorzy zadbali o wysoki poziom atrakcyjności zajęć, zapewniając każdemu z uczestników specjalnie przygotowany zestaw chemiczny, dzięki któremu będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i wiedzę także w domowym zaciszu! Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku do 9 lat włącznie – rodziców zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 52 515 70 15. Koszt udziału w Chemicznej Niedzieli to 30 zł.

Organizator prosi o wypełnienie zgody
na udział dziecka w wydarzeniu, dostępną: TUTAJ

Ilośćmiejsc ograniczona!