Wieża Ciśnień
ul. Filarecka 1 Bydgoszcz
muzeum@mwik.bydgoszcz.pl
#5 plener fotograficzny na Szlaku TeH2O – stacja: Wieża Ciśnień

To już 5. plener fotograficzny organizowany przez Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, który zabierze Was w kreatywną podróż po Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O!Korzystając z fantastycznych warunków pogodowych (i, rzecz jasna, oświetleniowych) tym razem zapraszamy Was do Wieży Ciśnień Muzeum Wodociągów, w której, poza mnogością eksponatów związanych z historią bydgoskiego systemu wodociągowego, będziecie mieli możliwość „zdobycia” przepięknie położonego szczytu wieży, usytuowanego 45 m ponad ziemią.Piąte z kolei spotkanie, z uwagi na nietypowość wybranego obiektu Szlaku TeH2O, będzie miało jednak nieznacznie zmienioną strukturę, bowiem przyjmie formułę trzyetapową:1. etap – instruktaż techniczny, pokaz zdjęć panoramicznych,2. etap – plener i zwiedzanie Wieży Ciśnień,3. etap – edycja, obróbka fotograficzna i składanie panoramy.Zgłoszenia do 21 maja przez: muzeumfoto@byd.pl Więcej informacji – TUTAJ!