Wyświetlam: 1 - 8 / 553

Awaria linii telefonicznej

22.01.2019

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 22.01.2019 r. nastapiła awaria linii telefonicznej, trwaja prace naprawcze. W przypadku potrzeby pilnego kontaktu zachęcamy do wysyłania wiadomości droga e-mailową na adres sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Ferie w Muzeum 2019! : kliknij

Ferie w Muzeum 2019!

08.01.2019

Zbliżają się ferie zimowe, czyli czas wolny od zajęć szkolnych. Nasze muzeum, jak co roku, organizuje dla dzieci "Ferie w Muzeum". Tym razem zapraszamy do udziału w jednodniowych warsztatach rękodzielniczych, dizajnerskich, animacji poklatkowej i graficznych.

Zapraszamy na spotkanie z "Dziecięcym Grafitti"

08.01.2019

"Moniuszko i jego czasy" w czasie spotkania, będziemy poznawali życie, twórczość oraz epokę w której tworzył. Kanwą opowieści będą wybrane zabytki eksponowane na naszych wystawach, a każde zadanie będzie zakończone samodzielną pracą uczestników inspirowaną twórczością kompozytora.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Wymarzone Muzeum"

03.01.2019

Zapraszamy do udziału w konkursie! Skierowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych. Prace powinny przedstawiać nowatorskie wizje dzieci na temat eksponatów muzealnych oraz przestrzeni wypełnionej kulturą i sztuką.

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego” - przedłużamy termin składania prac do 31 stycznia! : kliknij

02.01.2019

Trwa XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego”. Tegorocznym tematem przewodnim jest martwa natura w twórczości artysty. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2018 r.

Zabawy ze sztuką - nowa przestrzeń edukacyjna! I nowe godziny otwarcia!

01.01.2019

Zapraszamy do odwiedzenia nowej przestrzeni edukacyjnej "Zabawy ze sztuką" znajdującej się przy ul. Mennica 6 na Wyspie młyńskiej. Od teraz ta wyjątkowa atrakcja będzie otwarta dłużej i częściej.

Pracownicy Muzeum Okręgowego składają najserdeczniejsze życzenia świąteczne! [film]

24.12.2018

Pracownicy Muzeum Okręgowego składają najserdeczniejsze życzenia świąteczne!

Życzymy Wesołych Świąt!

24.12.2018

Składamy najserdeczniejsze życzenia na wigilijny wieczór Bożego Narodzenia oraz cały nadchodzący 2019 rok, by dni te obfitowały wszelkim dobrem, pomyślnością i zawodowym spełnieniem!

Wyświetlam: 1 - 8 / 553