Oprowadzanie przy winie

Galeria Sztuki Nowoczesnej MOB, Mennica 8

piątek, 11.10.2024, 18:00

‍Oprowadzanie przy winie to oprowadzanie kuratorskie po wystawach głównych 10. edycji Vintage Photo Festival poprowadzone przez dyrektorkę festiwalu Katarzynę Gębarowską oraz kuratorkę wystawy z kolekcji MOB Dawno nie/widziane Monikę Kosteczko-Grajek.

Oprowadzanie odbędzie się wokół wystaw prac autorstwa takich osób jak: Sarah Moon, Lisen Stibeck, Katarzyna Kryńska, Agnieszka Osiecka, Jagoda Przybylak, Magdalena Wosińska, pokonkursowej wystawy Vintage Grand Prix; David Ellingsen, Ludovica Bastianini, Aindreas Scholz, Felix Baßler, Paweł Kula, Agnieszka Panasewicz, Javier Talavera oraz prac z kolekcji MOB.

Będzie to również okazja do spotkania się z artystką Katarzyną Kryńską, której prezentowana na festiwalu seria Limfa zajęła pierwsze miejsce w kategorii Fine Art na międzynarodowym konkursie Julia Margaret Cameron Awards 2023 Barcelona.

‍Wydarzenie jest płatne: 89 zł

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej