Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Sztuka od kuchni

Sztuka od kuchni

Miejsce: Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6 (Wyspa Młyńska)

Czy wiecie, że dzieło sztuki można przyrządzić jak wyśmienitą potrawę? Wystarczy mieć dobre składniki i świetny przepis na ich połączenie. Nasza artystyczna kuchnia jest idealnym miejscem do takich doświadczeń! Tutaj zapoznacie się z pojęciami takimi jak ślad, kompozycja, barwa czy faktura i przekonacie się, że obraz tworzy się zupełnie tak jak… pyszne danie!

Nasza interaktywna przestrzeń wyposażona jest w wiele kreatywnych stanowisk, dzięki którym każdy może zamienić się w artystę i poprzez twórcze eksperymenty poznać język sztuk plastycznych. To miejsce, w którym pomysły same przychodzą do głowy, a sztuka nie ma żadnych granic!

·       Rodzinny Piątek w Sztuce od kuchni

W każdy piątek lipca oraz sierpnia 2024 r. w godzinach 10:00-13:00 przestrzeń otwiera się dla gości indywidualnych – opiekunów wraz z dziećmi od 6 roku życia. Nabywając bilet otrzymują Państwo niesamowitą okazję do samodzielnej eksploracji ekspozycji Sztuka od kuchni i korzystania ze wszystkich stanowisk zaprojektowanych tak, by każdy mógł czuć się twórczo i swobodnie.

Bilet wstępu: 17 zł/dziecko, opiekunowie wchodzą za symboliczną złotówkę. Bilety można zakupić online (LINK) lub na miejscu.
Miejsce:
Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6 (Wyspa Młyńska)

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne. Zakup online książek i gadżetów.

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK