KOAN. Przestrzenie wyobraźni Grzegorza Przyborka / pokaz filmu i spotkanie autorskie

11.10.2024

Kup bilet ONLINE

Gmach główny MOB, ul. Gdańska 4 (sala audiowizualna)

piątek, 11.10.2024, godz.: 16:00

Film jest poświęcony szerokiej twórczości prof. Grzegorza Przyborka, którego pretekstem była retrospekcyjna wystawa w Galerii Sztuki Nowoczesnej Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy. Odwiedzając Arles Andrzej P. Florkowski stara się odnaleźć źródła wielkiej przemiany w jego drodze artystycznej, która zapoczątkowała się właśnie w tym wyjątkowym miejscu podczas pobytu w École nationale supérieure de la photographie w latach 1989/90. Ten debiut Florkowskiego będzie miał formę łączącą dokument z esejem filmowym pozostawiającym przestrzeń na analizę i kontemplację obrazu fotograficznego oraz muzyki Targanescu.

Wstęp: 10 zł / 1 os. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można zakupić w kasie Muzeum oraz przez Internet. Decyduje kolejność zakupu!

Wydarzenie w ramach 10. edycji Międzynarodowego Festiwalu Vintage Photo Festival odbywającego się w Bydgoszczy w dniach 12 września – 13 października 2024.

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej