Zapraszamy na party urodzinowe dla nastolatków i nastolatek

Marzy Ci się impreza inna niż wszystkie? Zaproś swoją paczkę „Pod Łabędzia”. Stwórz swoją serię kosmetyków: tonik, peeling i maseczkę. A może puder mineralny i róż w balsamie? Dowiedz się o właściwościach dietetycznych i kosmetycznych naturalnych składników. Znajdź podpowiedź jak radzić sobie z problemami dojrzewającej cery. Do całości podejdź naukowo sprawdzając skuteczność tradycyjnych receptur i nowinek z Internetu.

koszt uczestnictwa: 35 zł/os. Warsztaty dla osób indywidualnych od 7 do 15 osób.

Istnieje możliwość połączenia zajęć z warsztatami kulinarnymi lub poczęstunkiem. Szczegóły i cennik ustalane są indywidualnie.

miejsce zajęć: „Apteka pod Łabędziem” MOB, ul. Gdańska 5

zapisy: farmacja@muzeum.bydgoszcz.pl