Muzea oknem na Świat. Osobiste refleksje z podróży po muzeach Szwajcarii, Niemiec, Francji i Polski

24.10.2024

Apteka pod Łabędziem, ul. Gdańska 5

czwartek, 24 października 2024, godz. 16.30

Spotkanie będzie czasem osobistej refleksji po inspirującej podróży, podczas której odwiedzimy różnorodne muzea, od etnograficznych, przez historyczne, aż po farmaceutyczne i artystyczne. Poznamy ich unikalne wystawy, które w niezwykły sposób prezentują bogactwo dziedzictwa kulturowego oraz osiągnięcia ludzkości. Zobaczymy, jak różne placówki pokazują swoje eksponaty, jak kształtują atmosferę zwiedzania i jak harmonijnie łączą tradycję z nowoczesnością. Wspólnie odkryjemy, jak każde z tych miejsc opowiada swoją własną historię, zapraszając nas do odkrywania tajemnic przeszłości w każdym detalu i aranżacji. To będzie nie tylko podróż w przestrzeni, ale także w czasie, która pozwoli nam na nowo spojrzeć na sztukę i historię.

Prowadzący: Jakub Nierebiński

Wstęp: 1 zł/os. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można zakupić w kasie Muzeum. Decyduje kolejność zakupu!

Skarb Bydgoski – utrudnienia

Skarb Bydgoski – utrudnienia