Metropolia za pół ceny

03.10.2024 06.10.2024

Gmach Główny, ul. Gdańska 4 | Spichrze nad Brdą, ul. Grodzka 7-11

czwartek, 3 października – niedziela, 6 października 2024

W poniedziałek, 30 września rozpoczęła się akcja Metropolia za pół ceny 2024. Przez cały tydzień można skorzystać ze zniżek w około 200 punktach w Bydgoszczy i okolicach! Promocje obowiązują na terenie gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Najwięcej przecen można się spodziewać w lokalach na terenie Bydgoszczy, ale ze specjalnych promocji można również skorzystać m.in. w Osielsku, Solcu Kujawskim czy Żninie. Akcja trwa od 30 września do 6 października, lecz każdy z uczestniczących podmiotów samodzielnie określił termin obniżek w swoich punktach (min. 3 dni w trakcie całego tygodnia). Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem Grupa Enjoy Media.

W ramach akcji zapraszamy do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy (Gmach Główny – ul. Gdańska 4, Bydgoszcz i Spichrze nad Brdą – ul. Grodzka 7-11, Bydgoszcz) w dniach 3.10 – 6.10.2024 (czwartek – niedziela):

• 3 października (czwartek) – bezpłatny wstęp na wystawy stałe, a na wystawy czasowe zniżka 50% od biletu normalnego:  15 zł  => 7,50 zł
  • 4-6 października (piątek, sobota i niedziela) – na wystawy stałe i czasowe we wskazanych obiektach MOB obowiązuje zniżka 50% od biletu normalnego: 15 zł  => 7,50 zł

Serdecznie zapraszamy.

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej