Ustawienia

Wyświetlam: 1 - 8 / 88

Rekrutujemy

14.05.2021

Jeśli chcesz dołączyć do naszego muzealnego zespołu mamy dla Ciebie kilka propozycji, dostępnych w BIP.

Informacja dla zwiedzających

14.05.2021

Informujemy, że dziś sekretariat muzeum czynny będzie do godz. 14:00.

Otwieramy się!

30.04.2021

Zapraszamy ponownie. Otwieramy się dla zwiedzających od 11 maja 2021 r. Budynek przy Gdańskiej 4 wraz z nowymi wystawami "Stan Zero" oraz "OBRAZY NIE– / RZECZYWISTOŚCI" będzie udostępniony od 7 maja. Niezmiennie zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Kolekcja "Galwana"

15.04.2021

W ramach programu „Kultura w zasięgu 2.0”, w którym uczestniczymy, zapraszamy Was do Studia MOB, gdzie digitalizujemy dla Was obiekty z naszych zbiorów. W pierwszej odsłonie zobaczycie porcelanową kolekcję „Galwana”.

Muzeum zamkniete

07.04.2021

Z powodu obostrzeń epidemicznych wszystkie budynki Muzeum są niedostępne dla zwiedzających od 20 marca 2021 r. do odwłowania. Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych #zMOBwDomu. Informujemy także interesantów, że do 9 kwietnia kontakt do sekretariatu jest możliwy jedynie drogą mailową (sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl). Za utrudnienia przepraszamy.

Kolekcjoner Wrażeń - karta pracy

07.04.2021

Dzieło, które tym razem artystycznie nas pobudza, to przepiękny obraz Zofii Stryjeńskiej pt.: "Wiosna nadchodzi - Chrystus ukazujący się matce". Zachęcamy do wydrukowania i wypełnienia karty! P.S. Namawiamy Was do zbierania kart (np. w segregatorze)! Jak na prawdziwego Kolekcjonera Wrażeń przystało!

Życzenia wielkanocne

02.04.2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzymy Państwu, aby w tym szczególnym, trudnym czasie, serca napełniły się nadzieją i radością, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodały otuchy.

Otwieramy Gdańską 4 (online)

23.03.2021

Po 12 latach czas na nową historię. Muzeum Okręgowe otwiera ponownie swoje podwoje na Gdańskiej 4. Chociaż ze względu na obecną sytuację nie możemy zaprosić zwiedzających do środka, zapraszamy na otwarcie w wersji online, które będzie miało miejsce 30 marca o godz. 12:00 na muzealnym kanale You Tube.

Wyświetlam: 1 - 8 / 88