Przygoda Sensorków w Lesie Wyobraźni

Jak pachnie Wyczółkowy Las? Kogo tam spotkasz? Zdejmij buty i zanurz się w tym magicznym miejscu! Tutaj się zrelaksujesz i przy pomocy wielu zmysłów poznasz twórczość Leona Wyczółkowskiego. W trakcie przygody dzieci, przemierzając boso ścieżkę sensoryczną, wykonują zadania pozostawione przez mieszkańców Lasu Wyobraźni, by w końcu udać się na spotkanie z artystą – Panem Leonem. W czasie zajęć wykorzystywane są certyfikowane zabawki sensoryczne, a także metody dramy oraz muzykoterapii. Uczestnicy intensywnie korzystają też ze zmysłów dotyku, węchu i wzroku, co wpływa na rozwój poznawczy dziecka, pobudzając jego wyobraźnię.

Zalecana liczba osób: 10. W przypadku większej liczby chętnych prosimy o kontakt telefoniczny: 887 467 167.
Czas trwania i miejsce zajęć: 60 min, Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6.
Cena biletu: uczestnik – 17 zł/os., opiekun – 1 zł/os.