Warsztaty przy wystawie Projekt Bydgoszcz i inne historie. Wystawa prac Hanny Oinonen

12.10.2024 26.10.2024

Serdecznie zapraszamy na warsztaty haftu i monotypii, towarzyszące wystawie Projekt Bydgoszcz i inne historie. Wystawa prac Hanny Oinonen Laureatki MTG Kraków 2021, podczas których artystka ujawni niektóre tajniki swojego warsztatu. Dlaczego akurat te dwie, tak odległe techniki? Dlatego, że obie pojawiają się w twórczości Hanny Oinonen zarówno w formie czystej, jak i twórczo przekształcanej. Popularna w ostatnich latach monotypia – łatwa i szybka w wykonaniu, chociaż nieprzewidywalna w efekcie finalnym zaistnieje obok pracochłonnego, bardziej racjonalnego haftu krzyżykowego, utworzonego z powtarzalnych znaków.

Prowadząca: Hanna Oinonen

Miejsce: Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6, Wyspa Młyńska

Terminy:

• Warsztaty hafciarskie, 12.10.2024, godz. 10.00–12.00
        • Warsztaty monotypii, 19.10.2024, godz. 10.00– 12.00
        • Warsztaty hafciarskie, 26.10.2024, godz. 10.00–12.00

Na wszystkie warsztaty zapraszamy osoby dorosłe oraz dzieci od lat 13 z opiekunami. Zapisy: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl, tel. (52)58 59 910, (52)58 59 911. Koszt: 25 zł/os. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Możliwość zakupu biletu przez internet.

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej

Awaria windy w Galerii Sztuki Nowoczesnej