Wyświetlam: 1 - 8 / 407

Bezpłatnie w soboty : kliknij

Bezpłatnie w soboty

20.03.2017

Informujemy, że wstęp w soboty do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy na wystawy stałe jest bezpłatny. Zapraszamy do zwiedzania.

Projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM : kliknij

Projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM

16.03.2017

Poznaj projekt naukowo-wystawienniczy MIASTO – LUDZIE – MUZEUM...Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Muzealników Polskich i muzeów województwa kujawsko-pomorskiego, w ramach którego 18 muzeów przygotuje 20 wystaw, które stworzą swoisty kujawsko-pomorski muzealny szlak kulturowy, będący nową ofertą turystyczną na mapie naszego regionu.

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna : kliknij

„Wodne Miasteczko” rodzinna gra turystyczna

16.03.2017

Gra „Wodne Miasteczko” to idealny sposób na poznanie miasta nad Brdą. Odwiedzić można miejsca w centrum Bydgoszczy, związane z wodą i rolą, jaką pełni ona dla funkcjonowania miasta m.in. dla handlu i transportu wodnego, przemysłu, a także rekreacji i sportów wodnych.

Podziel się z nami swoją opinią o MOB : kliknij

Podziel się z nami swoją opinią o MOB

09.03.2017

Szanowni Państwo,
Niniejsza ankieta ma charakter anonimowy. Celem badań jest poznanie Państwa niezwykle cennej opinii o naszej instytucji. Wszystkie informacje posłużą wyłącznie analizie wewnętrznej, która pozwoli na doskonalenie jakości oferty Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Ankieta zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Państwa zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za poświęcony czas.

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards : kliknij

Szlak TeH2O nominowany do nagrody przez World Travel Awards

09.03.2017

Z radością informujemy, że Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O został ponownie nominowany przez World Travel Awards do nagrody w kategorii Europejski Wiodący Projekt Rozwoju Turystyki 2017 (Europe’s Leading Tourism Development Project 2017)! Zachęcamy do głosowania!

Ostatnie dni wystawy "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety" : kliknij

Ostatnie dni wystawy "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety"

23.02.2017

Do niedzieli 26 lutego zapraszamy do zwiedzania ekspozycji "Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety", na której artysta wspomina samego siebie, dokonując przy tym rozmaitych transformacji własnego wizerunku.

Exploseum z Certyfikatem! : kliknij

Exploseum z Certyfikatem!

20.02.2017

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. W tym roku do prestiżowych miejsc dołączyło Exploseum  - obiekt Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy znajdujący się na terenie byłej fabryki materiałów wybuchowych - D.A.G. Fabrik Bromberg.

Wernisaż wystawy pokonkursowej X Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego : kliknij

Wernisaż wystawy pokonkursowej X Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

15.02.2017

W corocznym konkursie organizowanym przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy amatorzy w dziedzinie fotografii zmierzyli się z motywem rzeki, który często podejmował w swoich pracach wybitny artysta Leon Wyczółkowski. Do wystawy zakwalifikowano 90 osób i 195 zdjęć, które będzie można zobaczyć już w marcu.

Wyświetlam: 1 - 8 / 407