Wyświetlam: 25 - 32 / 485

Informacja dla zwiedzających

20.03.2018

Informujemy, iż w dniu 21 marca br. Spichrze nad Brdą będą wyłączone ze zwiedzania do końca dnia. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do zwiedzanie pozostałych ekspozycji. Natomiast dzisiejsze oprowadzanie z kuratorem po wystawie czasowej "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale" o godz. 17.00 odbędzie się bez zmian. Zapraszamy.

Historia Polski z Janem Matejką : kliknij

Historia Polski z Janem Matejką

15.03.2018

Włączająca się w świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zaprasza na zajęcia poświęcone twórczości Jana Matejki. „Historia Polski z Janem Matejką” przybliża kilkanaście najważniejszych płócien krakowskiego mistrza.

Ważna inforamcja dla zwiedzających : kliknij

Ważna inforamcja dla zwiedzających

02.03.2018

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn technicznych Zbiory Archeologiczne będą zamknięte do 12 marca. Za utrudnienia przepraszamy.

Marcowe wernisaże w MOB : kliknij

Marcowe wernisaże w MOB

27.02.2018

Zapraszamy do śledzenia kalendarium marcowych wernisaży w Muzeum. Otworzymy dla Państwa trzy nowe ekspozycje: "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek""; "Stanisław Brzęczkowski (1897-1955).
Grafika" oraz "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale". Pierwsza wystawa zagości w Spichrzach nad Brdą już 8 marca.

Weekend za pół ceny! : kliknij

Weekend za pół ceny!

Data wydarzenia: 09.03.2018 - 11.03.2018
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz czwarty w akcję Bydgoszcz za pół ceny! W dniach 9-11 marca zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Zostań certyfikowanym przewodnikiem po Exploseum : kliknij

Zostań certyfikowanym przewodnikiem po Exploseum

13.02.2018

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy (MOB) oraz Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna (ByLOT) organizują kurs na Certyfikowanych Przewodników po Exploseum. Kurs odbędzie się w dniach 5 - 26 marca 2018 roku w Exploseum, przy ul. Alfreda Nobla w Bydgoszczy.

Informacja dla zwiedzających

09.02.2018

W związku z organizacją zamkniętego spotkania prezentującego wystawę czasową „Skarb bydgoski” w dniu 14 lutego 2018 roku, Europejskie Centrum Pieniądza, przy ul. Mennica 4 zostanie zamknięte dla zwiedzających w godzinach 12.00 – 14.00.

Skarb z bydgoskiej katedry na wystawie w Europejskim Centrum Pieniądza już 13 lutego : kliknij

08.02.2018

24 stycznia zostały dopełnione wszelkie formalności pozwalające przejąć w depozyt przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, skarb odnaleziony w Katedrze Bydgoskiej pw. Św. Marcina i Mikołaja. 13 lutego o godz. 14.00 odbędzie się otwarcie ekspozycji w Europejskim Centrum Pieniądza.

Wyświetlam: 25 - 32 / 485