Wyświetlam: 25 - 32 / 421

Trwa nabór na stanowisko specjalista ds. projektów : kliknij

Trwa nabór na stanowisko specjalista ds. projektów

07.02.2017

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku specjalista ds. projektów w Dziale Edukacji i Promocji MOB. Informacja o naborze dostępna na BIP.

Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie : kliknij

Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie

19.01.2017

Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie  „Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety”, które odbędzie się 19 stycznia 2017 roku, o godz. 17.00 w Spichrzach nad Brdą, wstęp wolny.

Informacje dla zwiedzających

12.01.2017

Informujemy, iż Zbiory Archeologiczne przy ul. Mennica 2 z przyczyn technicznych będą wyłączone ze zwiedzania w dniu dzisiejszym: od godz. 14:00-18:00 oraz w dniu 13.01 br. w godz. 9:00-12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

„REMONT KONSERWATORSKI I ROZBUDOWA OBIEKTU MUZEUM OKRĘGOWEGO IM. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO W BYDGOSZCZY, UL. GDAŃSKA 4” : kliknij

11.01.2017

„REMONT KONSERWATORSKI I ROZBUDOWA OBIEKTU MUZEUM OKRĘGOWEGO IM. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO W BYDGOSZCZY, UL. GDAŃSKA 4” Projekt realizowany jest przy wykorzystaniu dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Obserwuj jak się zmieniamy.

Zmiana dnia bezpłatnego zwiedzania w Exploseum : kliknij

Zmiana dnia bezpłatnego zwiedzania w Exploseum

02.01.2017

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 02.01.2017 roku, dniem bezpłatnego indywidualnego wstępu do Exploseum jest każda sobota (art. 10, ust.2 ustawy z dnia 21 listopada 1996 roku o muzeach). Bezpłatny wstęp do Muzeum ograniczony jest jedynie do zwiedzania indywidualnego, bez przewodnika. Zwiedzanie z przewodnikiem możliwe jest po uiszczeniu opłaty wg. aktualnego cennika biletów wstępu. Jednocześnie informujemy, że każdy wtorek jest dniem płatnym wg. aktualnego cennika biletów wstępu.

Wystawa czasowa w Zbiorach Archeologicznych przedłużona : kliknij

Wystawa czasowa w Zbiorach Archeologicznych przedłużona

02.01.2017

Do 12 lutego będzie można oglądać wystawę „Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych”, prezentowaną w Zbiorach Archeologicznych. Ekspozycja jest przygotowana przez pracowników Muzeum Okręgowego przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem  Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy oraz archeologami prowadzącymi badania wykopaliskowe na terenie miasta.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Śladami Leona Wyczółkowskiego - motyw rzeki" rozstrzygnięty : kliknij

30.12.2016

Bardzo miło jest nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Śladami Leona Wyczółkowskiego - motyw rzeki” został rozstrzygnięty. To już dziesiąty konkurs z naszym patronem! Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Życzymy Państwu Wesołych Świąt! : kliknij

Życzymy Państwu Wesołych Świąt!

19.12.2016

Dobrych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wiele ciepła i serdeczności w gronie rodzinnym, a w nadchodzącym Nowym Roku pełnej reazlizacji planów i marzeń życzy Michał F. Woźniak wraz z pracownikami Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego.

Wyświetlam: 25 - 32 / 421