Wyświetlam: 25 - 32 / 497

Ostatnia szansa na zobaczenie wystawy : kliknij

Ostatnia szansa na zobaczenie wystawy

27.04.2018

Wystawa prac laureata nagród i wyróżnień w zakresie medalierstwa i sztuki monetarnej, zdobywcy tytułu w konkursie na najbardziej inspirującą monetę świata - COTY 2016 - Sebastiana Mikołajczaka czynna do 6 maja w Spichrzach nad Brdą.

Porozmawiajmy o sztuce - już w najbliższy czwartek! : kliknij

Porozmawiajmy o sztuce - już w najbliższy czwartek!

23.04.2018

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań poświęconych historii sztuki. Kurs adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli i pedagogów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat przeobrażeń zachodzących w obszarze europejskiej i śródziemnomorskiej kultury. Wykłady, z uwagi na swój przekrojowy charakter, skierowane są również do osób, które chciałyby rozpocząć swoja przygodę z historią sztuki, bądź też usystematyzować posiadane już wiadomości.

Film „Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu”

16.04.2018

W ramach wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" zapraszamy na spotkanie z kuratorem wystawy 19 kwietnia, o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej oraz na projekcję filmu Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu reż. Krzysztof Tchórzewski 22 kwietnia (niedziela) 2018r. na godz. 19.00. do Kina Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12. Wstęp wolny.

Dołącz do kadry Muzeum : kliknij

Dołącz do kadry Muzeum

11.04.2018

Chcesz dołączyć do kadry Muzeum? Poszukujemy pracowników na stanowiska: specjalista ds. pozyskiwania środków  oraz specjalista ds. promocji. Nabór trwa. Szczegóły ofert dostępne na BIP.

Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych : kliknij

Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych

10.04.2018

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy "Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych" 12 kwietnia na godz. 12.00 do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Karola Szymanowskiego 3. Ekspozycja czynna w godzinach otwarcia Biblioteki do 30 maja br.

Wydarzenia towarzyszące wystawie "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek"

09.04.2018

Jerzy Tchórzewski – świadectwo czasu. Zobacz film, weź udział w warsztatach i pokazach graficznych, panelu dyskusyjnym i innych wydarzeniach towarzyszących wystawie „Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek”.

Warsztaty na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale

03.04.2018

Zapraszamy 14 kwietnia (sobota) od godz. 11.30 do 14.00 do Spichrzy nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) na specjalne warsztaty. Podczas spotkania na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale uczestnicy będą mieli okazje wykonać własny medal okolicznościowy z masy porcelanowej.

Życzenia : kliknij

Życzenia

30.03.2018

Drodzy zwiedzający i sympatycy naszego Muzeum. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!  Informujemy, iż w dziś wszystkie oddziały czynne są do godz. 15.00. W Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną Muzeum będzie zamknięte. W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy do zwiedzania w godz. 11.00-18.00 (Exploseum w godz. 9.00-17.00).

Wyświetlam: 25 - 32 / 497