Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Ziołowe afrodyzjaki
19.11.2014 Bydgoszcz . TeH2O . Muzeum Farmacji , Apteka Pod Labedziem . Fot. Tymon Markowski / Bialo-Czarna

Ziołowe afrodyzjaki

08.12.2022

Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, „Apteka pod Łabędziem” – ul. Gdańska 5

godz. 17.00

Czy zioła mogą nas pobudzać, wprawiać w dobry nastrój i sprzyjać romantycznej atmosferze? Tradycja zielarska daje nam jednoznaczną pozytywną odpowiedź. Jednak jakie są w tym twierdzeniu podstawy naukowe? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy razem  z prof. dr hab. inż. Jadwigą Andrzejewską – kierownik rady programowej kierunku fitoterapii i ziołolecznictwa Politechniki Bydgoskiej. W części warsztatowej wraz spróbujemy skomponować własną „herbatkę romantyczną”’. Na zakończenie spotkania będziemy mogli zwiedzić „Aptekę pod Łabędziem”, jeszcze w trakcie prac nad wystawą.

Wykład z warsztatem dla dorosłych.

Zapisy:

e-mail: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum