Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Wystawa prac fotograficznych

Miło nam poinformować, że po przesunięciu terminu spowodowanego sytuacją pandemii, możemy zaprosić Państwa na wystawę, która jest plonem Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego”. Trzynasta już edycja odbyła się pod hasłem „Łowca światła”. Ekspozycja prezentuje prace nagrodzone oraz pozostałe prace zakwalifikowane do wystawy. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 1339 zdjęć od 352 osób. Na ekspozycji zobaczymy 216 zdjęć, wykonanych przez 127 osób.

Wyniki konkursu fotograficznego [link].

Autorami wystawy są Ewa Sekuła-Tauer oraz Ewa Widacka-Matoszko.
Do obejrzenia prac zapraszamy od 10 października do 10 listopada w Spichrzach nad Brdą przy ul. Grodzkiej 7-11 w Bydgoszczy.

Więcej o wystawie [link] >>>

Link do wydarzenia na FB >>>

autor:Tomasz Michalski, tytuł: Pan łoś na kontrze autor: Marek Barałkiewicz, tytuł: Światłem malowane autor: Anna Mierzejewska-Miziołek, tytuł: Kraina łagodności
fot. Tomasz Michalski, „Pan łoś na kontrze” fot. Marek Barałkiewicz, „Światłem malowane” fot. Anna Mierzejewska-Miziołek, „Kraina Łagodności”