Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Wykonaj swój nadruk czyli warsztaty sitodruku!

14.09.2018 09.11.2018

W ramach wystawy „Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej” zapraszamy na warsztaty serigrafii 11 października oraz 8 i 22 listopada o godz. 16.30 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska. Liczba miejsce ograniczona, obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem  tel. 52 58 59 911.

Uczestnicy podczas warsztatów poznają jedną z najbardziej popularnych technik druku – serigrafię, czyli sitodruk. Przedstawiona zostanie historia jej rozwoju oraz różnorodne metody jej zastosowania. Po krótkim wstępie teoretycznym wszyscy własnoręcznie wykonają swój nadruk na wybranym materiale, który zabiorą do domu.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman