Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Wieczór autorski Macieja Klimarczyka prowadzony przez Roberta Małeckiego – Europejska Noc Muzeów

Wieczór autorski Macieja Klimarczyka prowadzony przez Roberta Małeckiego – Europejska Noc Muzeów

18.05.2024

Kup bilet ONLINE

Gmach główny MOB, ul. Gdańska 4 (sala audiowizualna)

sobota, 18 maja 2024, godz. 18.00

Wieczór autorski Macieja Klimarczyka, znanego psychiatry i seksuologa, autora thrillera psychologicznego „Prokuratorka” – prowadzenie spotkania: Robert Małecki, autor bestselerowych kryminałów. Wydarzenie jest częścią cyklu Literatura w Muzeum.

W Noc Muzeów zapraszamy na wieczór autorski Macieja Klimarczyka, który po sukcesie swojego debiutu literackiego pt. „Śpiewaczka” opowie o pracy nad najnowszym thrillerem psychologicznym „Prokuratorka”, wydanym przez Wydawnictwo Literackie. Spotkanie poprowadzi Robert Małecki, pisarz cenionych powieści kryminalnych, uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży.

Maciej Klimarczyk – autor thrillerów psychologicznych, z zawodu psychiatra i seksuolog, doktor nauk medycznych. Ma własną praktykę psychiatryczną i seksuologiczną w Bydgoszczy, jest aktywnym biegłym sądowym. W wolnych chwilach gra na fortepianie i śpiewa, występował w programach telewizyjnych Droga do gwiazd (TVN) i Szansa na sukces (TVP2). Prowadzi też własny kanał na YouTubie, promujący zdrowie psychiczne i seksualne. Występuje w wielu programach telewizyjnych jako ekspert, pisze artykuły do prasy i serwisów internetowych. Jest współautorem książki popularnonaukowej „Chaos w głowie – mózg i życie” (2011).

Robert Małecki – politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i co najważniejsze autor bestselerowych powieści kryminalnych. Jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody festiwalu Kryminalnej Piły oraz zdobywcą Złotej Karety w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński Dziennik „Nowości”.

Liczba miejsc ograniczona. Bilety można zakupić w kasie Muzeum oraz przez Internet: bilety.muzeum.bydgoszcz.pl w zakładce Wydarzenia. Decyduje kolejność zakupu!

wstęp: 3 zł od osoby

do ilustracji wydarzenia wykorzystano zdjęcie Roberta Małeckiego autorstwa Marty Machej 

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Spichrze nad Brdą – nieczynne

Komunikat

Spichrze nad Brdą – nieczynne

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne. Zakup online książek i gadżetów.

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK