Muzeum bez barier
Generic filters
Wakacje w MOB

01.07.2019 31.08.2019

Wakacyjne wtorki i czwartki to dni, w których Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przygotowuje specjalne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz rodziców.

Połowa lipca za pasem, a w Muzeum wciąż trwają wakacyjne zajęcia. Odbywają się one w drugi
i czwarty dzień tygodnia. We wtorki prowadzimy warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat, a w czwartki organizujemy rodzinne spotkania dla dzieci do lat 7 wraz z rodzicami. Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 52 585 99 14, -911, -925 lub mailowo pod adresem edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl. Wszystkie spotkania rozpoczynamy od godziny 11.00 i trwają one około 2 godziny. Koszt uczestnictwa wynosi 5 zł od osoby.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 23 lipca (wtorek) oraz 25 lipca (czwartek) odbędą się zajęcia pt. „Stwory
z morskich i rzecznych głębin”. Bydgoszcz od samego powstania jest związana z wodą. Rzeki Brda i Wisła oraz Kanał Bydgoski kształtują krajobraz naszego miasta. Uczestnicy spotkania za pomocą swojej wyobraźni odbędą podróż do rzecznych głębin w poszukiwaniu niezwykłych stworów i fantastycznych zwierząt. Warsztat prowadzony będzie w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman