Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
V Konferencja naukowa „Technika i nauka w muzeum”

25.09.2019 27.09.2019

25-27 września (25.09.19 r. godz., 11:00-21:00; 26.09.19 r., godz., 9:30-21:30; 27.09.19 r., godz. 9:30-15:00)

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Muzeów Sztuki Inżynieryjnej oraz Szlakiem Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy organizuje piątą konferencję naukową z cyklu Muzeum – formy i środki prezentacji – podejmującą problematykę muzealną związaną z ukazywaniem konkretnych rodzajów zbiorów, tym razem poświęconą Technice i nauce w muzeum.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman