Muzeum bez barier

23.02.2022 23.02.2022

23 lutego 2022, Spichrze nad Brdą, sala wystaw czasowych

Słodkie opowieści Jowity Woszczyńskiej

Spotkanie z autorką najsłynniejszego tortu świata w 2019 roku. Jowita Woszczyńska, bydgoszczanka, zdobyła złoty medal podczas Cake Designers World Championship 2019 w Mediolanie. Na co dzień jest związana z Cukiernią Sowa, a ponadto prowadzi cieszące się uznaniem kursy i szkolenia zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów cukierniczej sztuki. W 2020 roku wydała wraz z Ezo Oneir i Agnieszką Milicką książkę, w której podzieliła się swoją wiedzą i pasją do sztuki sugarcraftingu. Spotkanie odbędzie się na wystawie „Przepis na Bydgoszcz…”, a w trakcie będzie można zobaczyć zwycięski tort prezentowany na ekspozycji i kupić książkę.

Wstęp do muzeum – 1 zł.

Spotkanie poprowadzi Ezo Oneir czyli Agnieszka Mlicka, która  jest wydawcą książki Jowity Woszczyńskiej „Sugar fairy tales” oraz autorką zdjęć.

Książkę można nabyć w Spichrzach nad Brdą

Dołącz do wydarzenia na Facebooku [TUTAJ]

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Zielone Mikołajki – warsztaty