Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
POLICJANT, KTÓRYM CHCĘ ZOSTAĆ / BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE – prezentacja prac pokonkursowych

24.09.2022 02.10.2022

24 września o godz. 12.30 na sali audiowizualnej na Gdańskiej 4 zaprezentujemy prace pochodzące z dwóch konkursów zorganizowanych przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy.

Więcej o konkursach:

KONKURS PLASTYCZNY
„BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV i V Szkół Podstawowych w Bydgoszczy i w powiecie.

Konkurs został zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy, a współorganizatorami byli: Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy, Chorągiew Kujawsko – Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy oraz Kino Helios Bydgoszcz. Do Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wpłynęło 106 prac plastycznych, z czego 82 prace spełniały wymogi formalne.

Wręczenia nagród i wyróżnień, które odbyło się dnia  31 maja 2022 r., dokonali:  nadkomisarz Jarosław Zdunek Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, inspektor Marlena Richert z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy, hm. Dorota Sucharska- Zastępczyni Komendanta Chorągwi Kujawsko- Pomorskiej ZHP, oraz Piotr Kozłowski- kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko- Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

KONKURS PLASTYCZNY
„POLICJANT, KTÓRYM CHCĘ ZOSTAĆ”

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5 lat, uczęszczających do Przedszkoli w Bydgoszczy.

Pan Jacek Stielow z Krainy Dolnej Wisły, Pan Łukasz Marczyński z Centrum Wędkarstwa Bydgoszcz oraz Pan Piotr Walczak ze sklepu Riwana Kraina Zabawek. Do Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wpłynęły 24 prace plastyczne,  z czego 12 zostało wyróżnionych
i nagrodzonych.

Wręczenia nagród i wyróżnień, które odbyło się 5 sierpnia 2022 r., dokonał Pan Wacław Kuczma – Dyrektor Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, który przyjął zaproszenie od gospodarza uroczystości I Zastępcy Komendanta Miejskiego w Bydgoszczy podinsp. Jarosława Zdunka.

Miejsce ekspozycji:

Gmach Główny MOB, ul. Gdańska 4

Prace będą prezentowane do 2 października 2022 r.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman