Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Moc ziół
19.11.2014 Bydgoszcz . TeH2O . Muzeum Farmacji , Apteka Pod Labedziem . Fot. Tymon Markowski / Bialo-Czarna

Moc ziół

01.12.2022

Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, „Apteka pod Łabędziem” – ul. Gdańska 5

godz. 10.00

Naszym gościem będzie pani dr inż. Katarzyna  Sadowska, pracownik naukowy Politechniki Bydgoskiej. Na co dzień zajmująca się  fitoterapią i ziołolecznictwem. Podczas  spotkania dowiemy się o przebadanych właściwościach ziół, tych znanych jak i tych dawno zapomnianych. W części warsztatowej będziemy mogli wykonać mieszankę ziołową według autorskiej receptury wykładowczyni. Na zakończenie spotkania będziemy mogli zwiedzić „Aptekę pod Łabędziem”, jeszcze w trakcie prac nad wystawą.

Wykład z warsztatem dla seniorów.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:

e-mail: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum