Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Międzymuzealne Kolegium Numizmatyczne

Międzymuzealne Kolegium Numizmatyczne

13.12.2018 14.12.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzymuzealnym Kolegium Numizmatycznym, które odbędzie się w Bydgoszczy 13 grudnia 2018 r. W związku z niedawnym odkryciem w bydgoskiej katedrze skarbu XVII-wiecznych dukatów, tematem przewodnim spotkania będą skarby monet.
Przyjęte zostaną jednak też referaty o innej, związanej z numizmatyką, tematyce. Osoby chcące wziąć udział w Kolegium proszone są o wypełnienie i przesłanie do 31 października 2018 r., na adres: numizmatyka@muzeum.bydgoszcz.pl, załączonego formularza zgłoszeniowego. Czas wygłaszania referatów wynosić będzie 20 minut. Teksty wystąpień, po uzyskaniu pozytywnych recenzji, zostaną wydane  w „Bydgoskim Roczniku Muzealnym”.
Udział w Kolegium jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty wyżywienia i noclegu.W przypadku zgłoszenia dużej liczby referatów, Kolegium zostanie wydłużone o jeden dzień.      
W razie potrzeby, szczegółowych informacji na temat Kolegium udzielą Państwu pracownicy Działu Numizmatyki bydgoskiego Muzeum: dr Wojciech Ślusarczyk (tel. 52 58 59 955) i Jarosław Kozłowski (tel. 52 58 59 920).

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wielkanoc w muzeum – godziny otwarcia

Komunikat

Wielkanoc w muzeum – godziny otwarcia

Informacja o sprzedaży online

Komunikat

Informacja o sprzedaży online

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Komunikat

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK