Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
„Jestem tym, który rozszyfrował Enigmę. Nieznana historia Mariana Rejewskiego” – wykład

14.10.2022

Z cyklu „Bohaterowie naszych ulic” – o pracy nad książką „Jestem tym, który rozszyfrował Enigmę. Nieznana historia Mariana Rejewskiego” opowie jej autor Robert Gawłowski.

Słuchacze dowiedzą się w jaki sposób ona powstawała, a także ujawni to, co według niego nadal pozostaje do odkrycia w życiorysie bydgoskiego kryptologa. Odpowie na wszelkie pytania publiczności oraz postara się wytłumaczyć, dlaczego podjął temat, gdzie szukał materiałów i jakie były najważniejsze wydarzenia związane z poznawaniem tajemnic życia Rejewskiego.

Robert Gawłowski – bydgoszczanin, wykładowca akademicki i pracownik naukowy, którego zainteresowania badawcze związane są z nauką o polityce i administracją.

Wstęp  do muzeum  – 1 zł od osoby

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!