Muzeum bez barier

22.01.2023

Muzeum Okręgowe ul. Gdańska 4

niedziela, 22 stycznia 2023, godz. 13:00

Zapraszamy na finisaż wystawy pokonkursowej 4 edycji konkursu „Wymarzone Muzeum. Na tropie baśni”. Adresatem konkursu były dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-VI szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Na konkurs wpłynęły 142 prace, których wybór oglądaliśmy przez ostatni miesiąc w przestrzeni siedziby Muzeum Okręgowego przy ul. Gdańskiej 4. Są to ilustracje wybranych fragmentów baśni Marii Konopnickiej „ O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Wydarzenie będzie połączone ze spotkaniem rodzinnym z okazji Dnia Babci i Dziadka, czytaniem bajki oraz warsztatami robienia zakładek do książek. Zapraszamy dzieci wraz z dziadkami lub z rodzicami.

Na wydarzenie obowiązują zapisy w formularzu <<link>>.

Bilet – 5 zł.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane