Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Detektyw w muzeum na Dzień Dziecka

Detektyw w muzeum na Dzień Dziecka

30.05.2021 01.06.2021

baner graficzny

Mamy dla Was bardzo dobre wieści! Po długiej nieobecności Detektyw Pozytywka z Teatru Kameralego powraca w cyklu „Detektyw w muzeum”. I to z zupełnie nową zagadką! Tym razem tajemnicza sprawa czeka na rozwiązanie w bydgoskim Exploseum. Zachęcamy, by w ten wyjątkowy sposób spędzić Dzień Dziecka – młodych detektywów zapraszamy 30 maja na 12:00 i 1 czerwca, również na 12:00. Wybierzcie dogodny dla Was termin i dołączcie do zespołu, którym pokieruje nie kto inny, jak słynny Detektyw. Zagadka, której rozwiązania będziecie poszukiwać, zostawi naszego Pozytywkę na skraju wybuchu! Wasza pomoc jest nieodzowna!

Autorem scenariusza wydarzenia jest Grzegorz Kasdepke, którego cykl „Detektyw Pozytywka” znalazł się na pierwszym miejscu złotej dwudziestki książek na 20-lecie kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Wykreowana przez niego postać będzie się pojawiała na muzealnych korytarzach, wspierając młodych entuzjastów zagadek, wskazując ślady, dzieląc się posiadanym doświadczeniem. Dzieci będą miały możliwość wcielenia się w detektywów-amatorów. Będą tropić, węszyć i szukać poszlak. 

Interaktywne zwiedzanie ma być okazją do nauki uważności i dedukcji, poznania bydgoskich muzeów oraz – oczywiście – zabawy poprzez teatr i z teatrem. Zwiedzanie z udziałem aktorów, wzbogacone o kryminalną intrygę, to szansa nie tylko na poznanie ekspozycji, ale również na dobrą zabawę oraz niepowtarzalne doświadczenie. 

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 5-10 lat. By wziąć w nim udział, należy dokonać rezerwacji miejsca telefonicznie, dzwoniąc pod numer 887 467 102 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub mailowo, pisząc na adres bow2@teatrkameralny.com. Koszt biletu to 30 zł. Rezerwację będzie można opłacić w Exploseum (ul. Alfreda Nobla) w dniu zwiedzania. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! 
 

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wielkanoc w muzeum – godziny otwarcia

Komunikat

Wielkanoc w muzeum – godziny otwarcia

Poszukujemy edukatorów muzealnych

Komunikat

Poszukujemy edukatorów muzealnych

Informacja o sprzedaży online

Komunikat

Informacja o sprzedaży online

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum

Spacery, spotkania kuratorskie, literackie, wykłady i więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK