Muzeum bez barier
Generic filters
Choinki czas

08.12.2022

Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, „Apteka pod Łabędziem” – ul. Gdańska 5

godz. 10.00

Co wspólnego ma apteka z produkcją bombek? Czy z roślin w naszych ogrodach można zrobić modne ozdoby? Dowiemy się tego podczas spotkania z mgr Jolantą Wróbel. Opowie ona również o historii miejsca w którym się spotykamy – Gdańskiej 5 i roli ogrodu aptecznego, którego tradycje kontynuuje Zakątek apteczny w Ogrodzie Społecznika. W części warsztatowej poznamy sekret srebrzenia bombek oraz wykonamy ekologiczne dekoracje świąteczne.

Wykład z warsztatem dla seniorów.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:

e-mail: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Wypożyczenia oraz kwerendy wstrzymane

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum