Ustawienia
PL  EN

Odwiedź nas na:Muzeum


Polecamy

wystawy i wydarzenia:
Drukuj bieżącą stronę

Aktualności


Wyświetlam: 1 - 8 / 84


Konferencja prasowa

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji prasowej, dotyczącej otwarcia wystawy JAN STANISŁAWSKI i UCZNIOWIE z kolekcji Wandy i Leonarda Pietraszaków.Gdańska 4 krócej otwarta

18.06.2021

Informujemy, iż w dniu 18.06.2021 r. zwiedzanie wystaw w gmachu głównych przy ul. Gdańskiej 4 jest możliwe tylko do godziny 17.00. Za utrudnienia przepraszamy. 
Kolekcjoner wrażeń - linoryt

17.06.2021

Zachęcamy do wypełnienia kolejnej karty Kolekcjonera Wrażeń. Tym razem przyjrzymy się i zainspirujemy dziełem Stefana Szmaja z 1919 roku, które można zobaczyć na wystawie "Stan zero" w głównym gmachu muzeum przy ul. Gdańskiej 4. Wystawę można obejrzeć do 27 czerwca.
Zniżki do MOB z Bydgoską Kartą Turysty!

14.06.2021

Bydgoska Karta Turysty to projekt realizowany przez Miasto Bydgoszcz, którego celem jest ułatwienie turystom zwiedzania miasta. To sposób na ciekawe i oszczędne spędzenie czasu wolnego w mieście i okolicy. Dzięki wykupieniu pakietu turysta otrzymuje szereg darmowych usług i atrakcyjnych rabatów w obiektach gastronomicznych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Osoby posiadające Bydgoską Kartę Turysty mogą skorzystać ze zniżek na wstęp na nasze wystawy! Karta dostępna w wersji mobilnej, w wygodnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji.
Zmiany w zwiedzaniu grupowym Muzeum

11.06.2021

Szanowni Państwo, w związku luzowaniem obostrzeń epidemiologicznych przez rząd RP Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przywraca możliwość zwiedzania wystaw w grupach zorganizowanych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.  Jednocześnie informujemy, iż zwiedzanie wystaw przez osoby indywidualne nadal organiczne jest limitem 1 os. na 15 m2.
Kolekcjoner Wrażeń - autoportret

06.06.2021

Zachęcamy do wypełnienia kolejnej karty Kolekcjonera Wrażeń. Tym razem przyjrzymy się i zainspirujemy się dziełem Jerzego Panka z 1960 roku, które możemy znaleźć na wystawie "Obrazy Nie-/Rzeczywistości".
Rekrutujemy

14.05.2021

Jeśli chcesz dołączyć do naszego muzealnego zespołu mamy dla Ciebie kilka propozycji, dostępnych w BIP.
Otwieramy się!

30.04.2021

Zapraszamy ponownie. Otwieramy się dla zwiedzających od 11 maja 2021 r. Budynek przy Gdańskiej 4 wraz z nowymi wystawami "Stan Zero" oraz "OBRAZY NIE– / RZECZYWISTOŚCI" będzie udostępniony od 7 maja. Niezmiennie zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Wyświetlam: 1 - 8 / 84


Designed: Jimpenny / Programmed: FreshData