Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters
Sztuka dla każdego!

Głównym celem spotkań jest stymulacja zmysłów, za pomocą których komunikują się ich uczestnicy. Zajęcia mogą być realizowane we wszystkich czynnych obiektach naszej instytucji na terenie Starego Miasta oraz Wyspy Młyńskiej. Poruszamy zagadnienia z dziedziny historii, kultury i sztuki w nawiązaniu do codziennego życia i dzisiejszych realiów. Poznawanie ekspozycji jest zawsze punktem wyjścia do działań usprawniających mentalnie, manualnie oraz społecznie. Ich celem jest wspomaganie optymalnego funkcjonowania odbiorców i włączenie ich w krąg aktywnych uczestników kultury. Oferta dydaktyczna Muzeum jest dostępna dla wszystkich, dlatego zapraszamy do zakładki Edukacja wszystkich zainteresowanych, a zajęcia przygotujemy z uwzględnieniem potrzeb danej osoby bądź grupy.

Kupuj i rezerwuj online

Bilety na wystawy czasowe oraz stałe, wydarzenia, wykłady i inne

Spotkania
w Muzeum