Muzeum bez barier
Wpisz wyszukiwaną frazę
Generic filters

List intencyjny między MOB i UKW podpisany

Miło nam oznajmić, iż 13 grudnia został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy międzyinstytucjonalnej między Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy a Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego. Strony zadeklarowały w nim podjęcie działań na rzecz partnerskiej współpracy oraz rozwijania przyjacielskich stosunków między instytucjami w zakresie działalności edukacyjnej, naukowo-badawczej oraz wystawienniczej.

Wzajemna współpraca będzie dotyczyła min. Przedsięwzięć edukacyjnych, naukowo-badawczych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z historii, sztuki i techniki oraz organizacji konferencji naukowych. Wspólna działalność wystawiennicza będzie zawierać się we wzajemnej współpracy Muzeum z  Biblioteką UKW oraz Muzeum Dyplomacji i Uchodźctwa Polskiego.

Ikona elementu graficznego w ramie Zobacz również

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Poszerzamy ekipę Muzeum!

Nowa oferta edukacyjna do wystawy graficznej : Anna Sobol-Wejman i Stanisław Wejman