Weekend za pół ceny!

02.10.2017

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz trzeci w akcję Bydgoszcz za pół ceny! W dniach 6 - 8 października 2017 zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Ceny biletów objętych rabatem:
Bilet normalny – 2,5 zł
Bilet ulgowy – 1,5 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane w jednym z budynków Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Bilet zbiorczy normalny – 6 zł
Bilet zbiorczy ulgowy – 4 zł
uprawniający do wstępu na wystawy prezentowane we wszystkim budynkach Muzeum (za wyjątkiem Exploseum)

Ceny biletów w Exploseum:
Indywidualny normalny bez przewodnika – 6 zł
Indywidualny ulgowy bez przewodnika – 5 zł
Indywidualny normalny z przewodnikiem – 10 zł
Indywidualny ulgowy z przewodnikiem – 7,5 zł
uprawniający do wstępu również na wystawę czasową

Rabat obowiązywać będzie od godz. 17:00 w dniu 06.10.2017 do 23:59 w dniu 08.10.2017 roku w normalnych godzinach funkcjonowania obiektów. Obejmować on będzie wszystkie wystawy Muzeum Okręgowego.

W dn. 7.10.2017, tj. w sobotę, zwiedzający budynki muzealne korzystają z bezpłatnego wstępu na wystawe stałe. W Exploseum darmowa sobota dotyczy tylko zwiedzających indywidualnych (bez przewodnika).

UWAGA

W ten weekend przeceniamy również część asortymentu naszych sklepików! Wybrane pozycje znajdziecie z 50% zniżką.
Zapraszamy!