Wyświetlam: 49 - 56 / 474

Sebastian Mikołajczak. Monety i medale - spotkanie z kuratorem : kliknij

Sebastian Mikołajczak. Monety i medale - spotkanie z kuratorem

Data wydarzenia: 21.03.2018

21 marca o godz. 17.00 zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie czasowej "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale", podczas którego zaprezentujemy twórczość laureata nagród i wyróżnień w zakresie medalierstwa i sztuki monetarnej, zdobywcy tytułu w konkursie na najbardziej inspirującą monetę świata!!!

Wernisaż wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" : kliknij

Wernisaż wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek"

Data wydarzenia: 22.03.2018

Jerzy Tchórzewski (1928-1999), jedna z najważniejszych postaci polskiej sztuki powojennej, zagości w salach Galerii Sztuki Nowoczesnej. Otwarcie wystawy odbędzie się 22 marca o godz. 18.00. Ekspozycja została zorganizowana z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy urodzin, przypadającej w czasie jej trwania. Wystawa mogła powstać dzięki użyczeniu zespołu prac znajdujących się w kolekcji syna artysty, Krzysztofa Tchórzewskiego.

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin : kliknij

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin

Data wydarzenia: 16.03.2018

Marcowe zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa. Spotkanie przełożone na 16 marca.

VI Spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej „Edukacja w zakresie dziedzictwa technicznego – problemy i wyzwania” : kliknij

Data wydarzenia: 23.04.2018

Kolejne spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej poświęcone zostanie problematyce edukacji w zakresie dziedzictwa technicznego prowadzonej przede wszystkim przez muzea i centra nauki.

Miejsce: Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie
Termin: 23 kwietnia 2018 roku

Promocja książki Stanisław Brzęczkowski (1897-1955). Monografia. Katalog zbiorów : kliknij

Data wydarzenia: 15.03.2018 -

Promocja książki Stanisław Brzęczkowski (1897-1955). Monografia. Katalog zbiorów, odbędzie się 15 marca, o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej. Gościem specjalnym będzie Bogusław Brzęczkowski – syn artysty. Zapraszamy na spotkanie oraz otwarcie wystawy.

Warsztaty Wielkanocne : kliknij

Warsztaty Wielkanocne

14.03.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach Wielkanocnych, podczas których dowiemy się wielu ciekawostek, także kulinarnych, związanych z tradycjami Wielkanocnymi, a w części warsztatowej wykonamy świąteczne ozdoby będące piękną pamiątką wizyty w Muzeum.Obowiązuje rezerwacja biletów.

Wielkanocny jarmark muzealny : kliknij

Wielkanocny jarmark muzealny

Data wydarzenia: 17.03.2018 - 18.03.2018

Serdecznie zapraszamy na Wielkanocny jarmark muzealny, w najbliższą sobotę 17 marca od godz 11.00 do 14.00 przed Spichrzami nad Brdą (ul. Grodzka 7-11, amfiteatr), podczas którego będzie można zakupić piękne regionalne ozdoby wielkanocne (jajka zdobione różnymi technikami, okolicznościowe kartki, koszyczki wiklinowe, wyroby z wełny filcowej, rzeźby oraz wiele innych). Dodatkowo odbędą się warsztaty tworzenia kurczaczków, zajączków oraz lukrowania ciastek w kształcie królików i jajek (bez zapisów).

Wernisaż wystawy "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale" : kliknij

Wernisaż wystawy "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale"

Data wydarzenia: 08.03.2018

Zapraszamy na otwarcie wystawy czasowej "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale". Zaprezentujemy twórczość laureata nagród i wyróżnień w zakresie medalierstwa i sztuki monetarnej, zdobywcy tytułu w konkursie na najbardziej inspirującą monetę świata - COTY 2016!!! 8 marca, godz. 18.00, Spichrze nad Brdą, wstęp wolny.

Wyświetlam: 49 - 56 / 474