Wyświetlam: 49 - 56 / 462

Ferie w muzeum : kliknij

Ferie w muzeum

Data wydarzenia: 13.02.2018 - 23.02.2018

Zbliżają się ferie zimowe, czyli czas wolny od zajęć szkolnych. Nasze muzeum jak co roku organizuje dla wszystkich dzieci, które spędzą ten czas w naszym mieście,  "Ferie w Muzeum". Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą warsztatów. Zarezerwuj swój bilet już dziś!

Maluchy w muzeum : kliknij

Maluchy w muzeum

30.01.2018

Zapraszamy maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych. To wyjątkowy czas dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły. Podczas zajęć stworzymy pierwsze prace plastyczne. W tym miesiącu przygotowaliśmy zajęcia o tematyce walentynkowej i zimowej. Zajęcia odbędą się 14 i 28 lutego 2018 roku, w godz. 11.00 - 13.00, obowiązują zapisy.

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa : kliknij

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa

Data wydarzenia: 08.02.2018

Podczas kolejnych zajęć rewalidacyjnych dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin uczestnicy zapoznają się z historią o św. Walentym i wykonają walentynkowe ozdoby. Zapraszamy 8 lutego. Obowiązują zapisy.

Niedziela w Muzeum : kliknij

Niedziela w Muzeum

29.01.2018
4 lutego zapraszamy na rodzinne spotkanie z cyklu Niedziela w Muzeum.  Tym razem będziemy odkrywać, jak wyglądało życie codzienne arystokracji między VIII-VI w. p.n.e., a także wspólnie tworzyć własne ozdoby walentynkowe. Obowiązują zapisy.

Finisaż wystawy "Mistrzowie" : kliknij

Finisaż wystawy "Mistrzowie"

Data wydarzenia: 25.01.2018

Matejko, Wyspiański, Kossak, Chełmoński i inni "Mistrzowie" w Galerii Sztuki Nowoczesnej - 25 stycznia, o godz. 17.00 zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie. To jedna z ostatnich okazji by obejrzeć ekspozycję, na której pojawiają się prace autorstwa twórców, których nazwiska na trwałe zapisały się w historii sztuki od końca XVIII do początku XX wieku, a wśród nich m.in.: Jan Matejko, Maurycy Gottlieb, Stanisław Wyspiański, Juliusz Kossak i Józef Chełmoński.

„Śladami Leona Wyczółkowskiego” - wernisaż wraz z rozdaniem nagród : kliknij

„Śladami Leona Wyczółkowskiego” - wernisaż wraz z rozdaniem nagród

15.01.2018

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Leona Wyczółkowskiego” dobiegła końca. W konkursie wzięło udział 142 uczestników. Łącznie nadesłano 471 prac. Tematem, z którym zmierzyli się fotograficy-amatorzy byli ludzie. Wernisaż wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 20 stycznia 2018 roku, o godz.12.00, wstęp wolny.

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa : kliknij

Zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa

Data wydarzenia: 18.01.2018

Styczniowe zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin odbędą się 18 stycznia na  wystawie „DOMASŁAW – nekropolia arystokracji z wczesnej epoki żelaza (VIII-VI w. p.n.e.)”. Uczestnicy poznają tajemnice życia arystokracji między VIII-VI w. p.n.e. Obowiązują zapisy.

Maluchy w muzeum - zajęcia w styczniu : kliknij

Maluchy w muzeum - zajęcia w styczniu

21.12.2017

Zapraszamy maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych. To wyjątkowy czas dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch, dotyk, smak. Podczas zajęć stworzymy pierwsze prace plastyczne. Najbliższe zajęcia odbędą się 10 stycznia oraz 24 stycznia 2018 roku. Obowiązują zapisy.

Wyświetlam: 49 - 56 / 462