Wyświetlam: 41 - 48 / 358

#MuseumSelfieDay : kliknij

#MuseumSelfieDay

Data wydarzenia: 18.01.2017

Lubicie robić sobie zdjęcia? Tym razem zróbcie "selfie" w naszym Muzeum. A wszystko z okazji Museum Selfie Day, który już jutro. Autorzy najlepszych fotek dostaną od nas drobne upominki. Zapraszamy do zabawy!

Ferie w Muzeum 2017 : kliknij

Ferie w Muzeum 2017

Data wydarzenia: 31.01.2017 - 10.02.2017

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne warsztaty, które będą realizowane w okresie ferii zimowych w terminach 31 styczeń – 3 luty oraz 7 – 10 luty 2017 roku. Podaczas spotkań będziemy się uczyć jak w kreatywny sposób spędzać czas i w co się bawić zimowa porą. Proponujemy cykl czterech warsztatów, które odbywać się będą od wtorku od piątku w godzinach od 10.00 do 13.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta skierowana jest do uczestników indywidualnych. Brak dostępnych miejsc.

Zwiedzanie wystawy „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy” : kliknij

Data wydarzenia: 01.12.2016 -

1 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy Was do Spichrzy nad Brdą na zwiedzanie wystawy „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy” wraz z jej kuratorem. W interaktywny sposób poznacie nasze miasto Bydgoszcz. Będzie również okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w historycznej przebieralni. Wstęp wolny.

"Wielcy twórcy europejskiego i amerykańskiego kina” - wykład część 2 : kliknij

"Wielcy twórcy europejskiego i amerykańskiego kina” - wykład część 2

Data wydarzenia: 09.12.2016 -

9 grudnia zapraszamy na drugą odsłonę spotkania poświęconego historii kina europejskiego i amerykańskiego II połowy XX wieku. Podczas wykładu zostanie przybliżona twórczość najwybitniejszych reżyserów filmowych, takich jak m.in.: Alfred Hitchcock, Ingmar Bergman, Federico Fellini, Luis Buñuel, Pier Paolo Pasolini, Michelangelo Antonioni, Eric Rohmer, Werner Herzog, Robert Altman, David Lynch oraz na gruncie polskim: Wojciech Has i Roman Polański.

Niedziela w muzeum- Mikołajki w Muzeum : kliknij

Niedziela w muzeum- Mikołajki w Muzeum

Data wydarzenia: 04.12.2016 -

W ramach grudniowych warsztatów z cyklu Niedziela w Muzeum w związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, 4 grudnia zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na wspólne warsztaty tworzenia kolorowych ozdób choinkowych oraz na spektakl świąteczny.

Kuratorskie oprowadzanie ODWOŁANE

Data wydarzenia: 23.11.2016 -

Z przykrością informujemy, że kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Teatr życia. Wystawa prac graficznych Zhanga Minjie – laureata MTG Kraków 2015", które planowane było na 24 listopada 2016 roku, o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, z przyczyn technicznych zostało odwołane. Za trudności przepraszamy. O nowym terminie będziemy Państwa informować.

Środy sensoryczne dla najmłodszych : kliknij

Środy sensoryczne dla najmłodszych

Data wydarzenia: 23.11.2016 -

Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat na środowe warsztaty sensoryczne. Zajęcia służą wszechstronnej stymulacji rozwoju dzieci. Na listopadowe zajęcia zapraszamy 23 listopada. Obowiązują zapisy. Z przyczyn technicznych grudniowe zajęcia z cyklu "Środy sensoryczne dla najmłodszych" zostaną przeniesione na styczeń. Szczegóły już wkrótce.

Gra miejska z użyciem aplikacji "Czas na Bydgoszcz" : kliknij

Gra miejska z użyciem aplikacji "Czas na Bydgoszcz"

Data wydarzenia: 19.11.2016 -

Zapraszamy do udziału w kolejnej grze miejskiej przygotowanej przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Tym razem przeniesiemy się do 1918 roku, a bohaterką zabawy będzie Stefania Tuchołkowa – bydgoska publicystka, literatka, działaczka społeczna.

Wyświetlam: 41 - 48 / 358