Wyświetlam: 41 - 48 / 368

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem" : kliknij

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem"

Data wydarzenia: 25.02.2017

Trwają zapisy do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem". W sobotę i niedzielę (25 i 26 lutego) licencjonowani przewodnicy z regionu będą oprowadzać mieszkańców i turystów po najbardziej interesujących zakątkach Kujaw i Pomorza. Wśród propozycji MOB znalazło się zwiedzanie #Exploseum - fabryki pełnej tajemnic oraz spacer wśród zabytków w obiektach w śródmieściu. Zapraszamy.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie wraz z pokazem matryc i odbitek graficznych : kliknij

Data wydarzenia: 23.02.2017 -
Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Czy czas poszukiwań to czas stracony? Janusz Akermann – malarstwo i grafika” połączone z omówieniem techniki linorytu oraz pokazem matryc i odbitek graficznych w wykonaniu kustosz Barbary Chojnackiej.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 22.03.2017 -
Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat na środowe warsztaty sensoryczne©. Zajęcia służą wszechstronnemu rozwojowi maluszków, które poznają świat wszystkimi zmysłami: wzrokiem, słuchem, węchem i smakiem.

Marcowa Niedziela w Muzeum : kliknij

Marcowa Niedziela w Muzeum

Data wydarzenia: 05.03.2017

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na marcową "Niedzielę w Muzeum". Podczas warsztatów uczestnicy poznają twórczość Janusza Akermanna oraz wykonają przepiękne prace graficzne.

Kalendarze i animacje uczestników Ferii 2017 w Muzeum : kliknij

Kalendarze i animacje uczestników Ferii 2017 w Muzeum

Data wydarzenia: 10.02.2017

Przerwę zimową w Muzeum spędziliśmy bardzo twórczo. Każdy z uczestników ferii mógł wziąć udział aż w czterech warsztatach arsystycznych: zabawkarskich, ilustracyjnych, modelraskich oraz z animacji poklatowej. Część z tych prac można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Walentynki w Muzeum : kliknij

Walentynki w Muzeum

Data wydarzenia: 11.02.2017 - 14.02.2017

Zakochani są wszędzie, także w Muzeum. Z okazji Święta Zakochanych, każda z osób odwiedzających Dom Leona Wyczółkowskiego oraz Spichrze nad Brdą (wystawa czasowa „Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety”) w dniach 11-14 lutego otrzyma walentynkę – złote serce, z możliwością wypisania dedykacji. Warunkiem otrzymania upominku będzie rozwiązanie prostej zagadki.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 22.02.2017 -

1 lutego rozpoczynamy zapisy na lutowe spotkanie z cyklu "Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych".

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne©

Data wydarzenia: 11.01.2017 -

W styczniu odbędą się dwa spotkania z cyklu "Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych". Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat. Podczas zajęć uczestnicy stworzą prace plastyczne odciskając dłonie i stópki w masie solnej. Dzieci podczas zajęć pozostają pod opieką rodziców. Brak wolnych miejsc na styczeń.

Wyświetlam: 41 - 48 / 368