Wyświetlam: 33 - 40 / 472

Święto Kultury Industrialnej ERIH DAY w Exploseum : kliknij

Święto Kultury Industrialnej ERIH DAY w Exploseum

Data wydarzenia: 01.05.2018

Realizowany od kilku lat cykl Explo wydarzeń pod nazwą „Explo Niedziele” zaczynamy w tym sezonie wyjątkowo: 1 maja (wtorek), z okazji święta kultury industrialnej. W majówkę, na terenie Exploseum, odbędzie się wydarzenie - European dance event “Work-it-out". Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Monotypia a grafika - otwarty panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych grafików i publiczności : kliknij

Data wydarzenia: 05.05.2018 - 11.05.2018

Zapraszamy na wydarzenie towarzyszące wystawie "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek", tym razem będzie to panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych grafików i publiczności w temacie Monotypia a grafika - 26 kwietnia, godz. 14.00, Galeria Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8, wstęp wolny.

Niedziela w Muzeum - Finisaż wystawy Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek : kliknij

Data wydarzenia: 06.05.2018

6 maja zapraszamy na finisaż wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" w ramach Niedzieli w Muzeum. W programie m.in. oprowadzanie kuratorskie, otwarte pokazy technik graficznych: frottage, monotypii oraz linorytu wraz z warsztatami graficznymi dla dzieci i dorosłych.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w MOB : kliknij

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w MOB

Data wydarzenia: 11.05.2018 - 12.05.2018

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (11-12 maja) zapraszamy na specjalne oprowadzanie z przewodnikiem po Wyspie Młyńskiej oraz Exploseum.

Urodziny Mistrza Leona : kliknij

Urodziny Mistrza Leona

Data wydarzenia: 21.04.2018

Zapraszamy do urodzinowego stołu! 21 kwietnia świętujemy 166. rocznicę urodzin Leona Wyczółkowskiego. Zapraszamy do udziału w plenerowych wydarzeniach na Wyspie Młyńskiej.

ROK STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO we Włocławku : kliknij

ROK STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO we Włocławku

10.04.2018

Nasz Partner, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, zaprasza na wydarzenia związane z ROKIEM STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez.

Warsztaty na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale : kliknij

Warsztaty na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale

09.04.2018

Zapraszamy 14 kwietnia (sobota) od godz. 11.30 do 14.00 do Spichrzy nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) na specjalne warsztaty. Podczas spotkania na wystawie Sebastian Mikołajczak. Monety i medale uczestnicy będą mięli okazje wykonać własny medal okolicznościowy z masy porcelanowej. Bilet normalny: 5 zł. ulgowy: 3 zł.

Otwarty pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi : kliknij

Otwarty pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi

06.04.2018

W ramach wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" zapraszamy na otwarty pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży – 12 kwietnia 2018r., od godz. 16.30 do 19.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8 na Wyspie Młyńskiej.

Wyświetlam: 33 - 40 / 472