Wyświetlam: 33 - 40 / 368

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 12.04.2017 -

Zapraszamy na kolejne warsztaty sensoryczne©. Zajęcia służą wszechstronnemu rozwojowi maluszków poprzez zabawę. Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 kwietnia, w godz. 10.00 – 12.00, obowiązują zapisy.

Niedziela w muzeum - wielkanocne wariacje : kliknij

Niedziela w muzeum - wielkanocne wariacje

Data wydarzenia: 02.04.2017

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do spędzenia twórczej Niedzieli w Muzeum. Wielkanocne wariacje to kreatywne warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy poznają wiele ciekawostek na temat tradycji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Ponadto w ramach spotkania każdy uczestnik, za pomocą tradycyjnych technik wykona własną ozdobę świąteczną. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia, w godz. 11.00 – 13.00. Trwają zapisy.

Spotkanie z autorem książki fotograficznej : kliknij

Spotkanie z autorem książki fotograficznej

Data wydarzenia: 30.03.2017 -

Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zaprasza na premierę fotograficznej książki "Flow" Tymona Markowskiego. Spotkanie autorskie odbędzie się 30 marca (czwartek) o godz. 17.00 w budynku Galerii Sztuki Nowoczesnej. W sklepiku MOB będzie możliwość zakupienia książki. Wstęp wolny.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku” : kliknij

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku”

Data wydarzenia: 16.03.2017 -

16 marca o godz. 17.00 zapraszamy do Exploseum na kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku”.

Weekend za pół ceny : kliknij

Weekend za pół ceny

02.03.2017
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz drugi w akcję Weekend za pół ceny! W dniach 31 marca - 2 kwietnia zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Dzień kobiet w MOB : kliknij

Dzień kobiet w MOB

Data wydarzenia: 08.03.2017

Z okazji zbliżającego się Święta Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalną bezpłatną broszurę z przedrukami artykułów z tygodnika kobiecego „Bluszcz” wydawanego m.in. w okresie dwudziestolecia międzywojennego, którą będzie można pobrać 8 marca na wystawie „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy”.

Spotkanie z artystą:  prof. Janusz Akermann : kliknij

Spotkanie z artystą: prof. Janusz Akermann

Data wydarzenia: 17.03.2017

17 marca zapraszamy na spotkanie z artystą prof. Januszem Akermannem autorem prac prezentowanych na wystawie czasowej „Czy czas poszukiwań to czas stracony?". Spotkanie przybierze charakter panelu dyskusyjnego z udziałem grafików z różnych środowisk artystycznych. Wstęp wolny.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 08.03.2017

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych - zapisy na marcowe spotkanie rozpoczną się 1 marca. Warsztaty odbędą się w Dzień Kobiet i będą doskonałą okazją do wspólnej zabawy dla mam z dziećmi.

Wyświetlam: 33 - 40 / 368