Wyświetlam: 25 - 32 / 456

Dzień Wolnej Sztuki : kliknij

Dzień Wolnej Sztuki

04.04.2018

Dzień Wolnej Sztuki odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku, w godz. 12.00 – 14.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej (ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska), wstęp wolny. Zapraszamy!

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek” : kliknij

Data wydarzenia: 19.04.2018

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek”, 19 kwietnia 2018 roku, o godz. 17.00, wstęp wolny.

Zajęcia rewalidacyjne

Data wydarzenia: 16.04.2018

Najbliższe zajęcia rewalidacyjne dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin    odbędą się 16 kwietnia. Podczas spotkania poznamy historię mennicy bydgoskiej. Obowiązują zapisy.

Porozmawiajmy o sztuce : kliknij

Porozmawiajmy o sztuce

03.04.2018

Od kwietnia zapraszamy na kolejny cykl spotkań poświęconych historii sztuki. Kurs adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli i pedagogów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat przeobrażeń zachodzących w obszarze europejskiej i śródziemnomorskiej kultury. Najbliższe spotkania odębą się 12 oraz 26 kwietnia.

Maluchy w muzeum : kliknij

Maluchy w muzeum

03.04.2018

Zapraszamy maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych. To wyjątkowy czas dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły. Zajęcia  odbędą się 11 i 25 kwietnia 2018 roku, w godz. 11.00 - 13.00, obowiązują zapisy.

Remont Muzeum przy ul. Gdańskiej 4 wkracza w kolejny etap : kliknij

Remont Muzeum przy ul. Gdańskiej 4 wkracza w kolejny etap

Data wydarzenia: 26.03.2018

26 marca br. zorganizowaliśmy konferencję prasową poświęconą remontowi konserwatorskiemu oraz rozbudowie swojej siedzi przy ul. Gdańskiej 4. Planowo muzealna przestrzeń zostanie oddana do użytku zwiedzających w 2 połowie 2019 roku. Całkowita wartość projektu  to 24.206.604,77 zł. Wkład własny zapewniło Miasto Bydgoszcz.

Sebastian Mikołajczak. Monety i medale - spotkanie z kuratorem : kliknij

Sebastian Mikołajczak. Monety i medale - spotkanie z kuratorem

Data wydarzenia: 21.03.2018

21 marca o godz. 17.00 zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie czasowej "Sebastian Mikołajczak. Monety i medale", podczas którego zaprezentujemy twórczość laureata nagród i wyróżnień w zakresie medalierstwa i sztuki monetarnej, zdobywcy tytułu w konkursie na najbardziej inspirującą monetę świata!!!

Wernisaż wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" : kliknij

Wernisaż wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek"

Data wydarzenia: 22.03.2018

Jerzy Tchórzewski (1928-1999), jedna z najważniejszych postaci polskiej sztuki powojennej, zagości w salach Galerii Sztuki Nowoczesnej. Otwarcie wystawy odbędzie się 22 marca o godz. 18.00. Ekspozycja została zorganizowana z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy urodzin, przypadającej w czasie jej trwania. Wystawa mogła powstać dzięki użyczeniu zespołu prac znajdujących się w kolekcji syna artysty, Krzysztofa Tchórzewskiego.

Wyświetlam: 25 - 32 / 456