Wyświetlam: 25 - 32 / 358

Spotkanie z autorem książki fotograficznej : kliknij

Spotkanie z autorem książki fotograficznej

Data wydarzenia: 30.03.2017 -

Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zaprasza na premierę fotograficznej książki "Flow" Tymona Markowskiego. Spotkanie autorskie odbędzie się 30 marca (czwartek) o godz. 17.00 w budynku Galerii Sztuki Nowoczesnej. W sklepiku MOB będzie możliwość zakupienia książki. Wstęp wolny.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku” : kliknij

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku”

Data wydarzenia: 16.03.2017 -

16 marca o godz. 17.00 zapraszamy do Exploseum na kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Oldtimery – motocykle XX wieku”.

Weekend za pół ceny : kliknij

Weekend za pół ceny

02.03.2017
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego włącza się po raz drugi w akcję Weekend za pół ceny! W dniach 31 marca - 2 kwietnia zwiedzający otrzymują 50% rabat na bilety wstępu do Muzeum.

Dzień kobiet w MOB : kliknij

Dzień kobiet w MOB

Data wydarzenia: 08.03.2017

Z okazji zbliżającego się Święta Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalną bezpłatną broszurę z przedrukami artykułów z tygodnika kobiecego „Bluszcz” wydawanego m.in. w okresie dwudziestolecia międzywojennego, którą będzie można pobrać 8 marca na wystawie „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy”.

Spotkanie z artystą:  prof. Janusz Akermann : kliknij

Spotkanie z artystą: prof. Janusz Akermann

Data wydarzenia: 17.03.2017

17 marca zapraszamy na spotkanie z artystą prof. Januszem Akermannem autorem prac prezentowanych na wystawie czasowej „Czy czas poszukiwań to czas stracony?". Spotkanie przybierze charakter panelu dyskusyjnego z udziałem grafików z różnych środowisk artystycznych. Wstęp wolny.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 08.03.2017

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych - zapisy na marcowe spotkanie rozpoczną się 1 marca. Warsztaty odbędą się w Dzień Kobiet i będą doskonałą okazją do wspólnej zabawy dla mam z dziećmi.

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem" : kliknij

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem"

Data wydarzenia: 25.02.2017

Trwają zapisy do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem". W sobotę i niedzielę (25 i 26 lutego) licencjonowani przewodnicy z regionu będą oprowadzać mieszkańców i turystów po najbardziej interesujących zakątkach Kujaw i Pomorza. Wśród propozycji MOB znalazło się zwiedzanie #Exploseum - fabryki pełnej tajemnic oraz spacer wśród zabytków w obiektach w śródmieściu. Zapraszamy.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie wraz z pokazem matryc i odbitek graficznych : kliknij

Data wydarzenia: 23.02.2017 -
Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Czy czas poszukiwań to czas stracony? Janusz Akermann – malarstwo i grafika” połączone z omówieniem techniki linorytu oraz pokazem matryc i odbitek graficznych w wykonaniu kustosz Barbary Chojnackiej.

Wyświetlam: 25 - 32 / 358