Wyświetlam: 25 - 32 / 477

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne dla najmłodszych

19.06.2018

Zapraszamy maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych. To wyjątkowy czas dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły. Zajęcia odbędą się 13 i 27 czerwca 2018 roku, w godz. 11.00 - 13.00, obowiązują zapisy.

Porozmawiajmy o sztuce - Sztuka baroku : kliknij

Porozmawiajmy o sztuce - Sztuka baroku

Data wydarzenia: 21.06.2018

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o sztuce". Wykład dra Mateusz Solińskiego pt. „Sztuka baroku” odbędzie się 21 czerwca 2018 roku, o godz. 17.00.

Explo Niedziela : kliknij

Explo Niedziela

Data wydarzenia: 24.06.2018

Exploseum zmienia się w centrum gier! Zapraszamy na czerwcowe, rodzinne spotkanie z cyklu "Explo Niedziela" już 24 czerwca.

Bydgoska Noc Muzealna : kliknij

Bydgoska Noc Muzealna

Data wydarzenia: 23.06.2018

W ramach Bydgoskiego Festiwalu Wodnego Ster na Bydgoszcz 23 czerwca zapraszamy na Bydgoską Noc Muzealną. W programie wiele atrakcji dla całej rodziny m.in. zabawy z piaskiem kinetycznym, warsztaty rodzinne z użyciem klocków LEGO, gry terenowe oraz  uroczyste otwarcie wystawy: SZTUKA WSPÓŁCZESNA Z KOLEKCJI WOJCIECHA FIBAKA, gdzie gościem specjalnym będzie sam kolekcjoner.

VII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej pt. „Zarządzanie szlakami dziedzictwa technicznego – problemy i wyzwania” : kliknij

Data wydarzenia: 14.06.2018 - 15.06.2018

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy wraz ze Stowarzyszeniem Muzeów Sztuki Inżynieryjnej, przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów organizuje VII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej pt. „Zarządzanie szlakami dziedzictwa technicznego – problemy i wyzwania”. Spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2018 roku. Zapraszamy do rejestracji.

Dzień Dziecka w Muzeum : kliknij

Dzień Dziecka w Muzeum

Data wydarzenia: 03.06.2018

Z okazji Międzynarodowego Dnia  Dziecka odbędziemy w podróż w czasie. Cofniemy się do dzieciństwa naszych prapradziadków, do czasów gdy kształtowała się nowa „Niepodległa”. Spotkanie w ramach „Niedzieli w Muzeum” odbędzie się 3 czerwca, w godz. 11.00-13.00.

Bydgoski Festiwal Nauki w MOB : kliknij

Bydgoski Festiwal Nauki w MOB

Data wydarzenia: 23.05.2018 - 25.05.2018

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przygotowało specjalną ofertę z okazji Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy żądnych wiedzy i nowych doświadczeń do udziału w naszych wydarzeniach 23 oraz 25 maja.

Otwarcie wystawy "Rower po bydgosku" : kliknij

Otwarcie wystawy "Rower po bydgosku"

Data wydarzenia: 27.05.2018

W czasach PRL-u nie było Polaka, który nie jeździłby na wyścigówce, składaku czy motorowerze, wyprodukowanych w bydgoskim Romecie. Zapraszamy na wystawę, która przybliża historię największej, polskiej firmy rowerowej zlokalizowanej w Bydgoszczy. Zwiedzający mają szansę prześledzić rozwój myśli technicznej firmy, na przykładzie dwudziestu jednośladów które prezentujemy. Otwarcie w ramach Explo Niedzieli - 27 maja, godz. 12:30, wstęp wolny.

Wyświetlam: 25 - 32 / 477