Wyświetlam: 17 - 24 / 339

Walentynki w Muzeum : kliknij

Walentynki w Muzeum

Data wydarzenia: 11.02.2017 - 14.02.2017

Zakochani są wszędzie, także w Muzeum. Z okazji Święta Zakochanych, każda z osób odwiedzających Dom Leona Wyczółkowskiego oraz Spichrze nad Brdą (wystawa czasowa „Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety”) w dniach 11-14 lutego otrzyma walentynkę – złote serce, z możliwością wypisania dedykacji. Warunkiem otrzymania upominku będzie rozwiązanie prostej zagadki.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 22.02.2017 -

1 lutego rozpoczynamy zapisy na lutowe spotkanie z cyklu "Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych".

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne©

Data wydarzenia: 11.01.2017 -

W styczniu odbędą się dwa spotkania z cyklu "Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych". Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat. Podczas zajęć uczestnicy stworzą prace plastyczne odciskając dłonie i stópki w masie solnej. Dzieci podczas zajęć pozostają pod opieką rodziców. Brak wolnych miejsc na styczeń.

Wystawa "Czy czas poszukiwań to czas stracony? Janusz Akermann – malarstwo i grafika" : kliknij

19.01.2017

Czy czas poszukiwań to czas stracony?  Zapraszamy na retrospektywny przegląd malarstwa i grafiki Janusza Akermanna. Wystawę można zobaczyć do 26 marca w Galerii Sztuki Nowoczesnej.

Dzień Babci i Dziadka w Muzeum - portret zwierciadłem duszy : kliknij

Dzień Babci i Dziadka w Muzeum - portret zwierciadłem duszy

18.01.2017

Zapraszamy wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami do  wspólnej zabawy w otoczeniu autoportretów mistrza Leona Wyczółkowskiego. 21 stycznia odbędzie się m.in. bezpłatne zwiedzanie wystawy „Leon Wyczółkowski o sobie – autoportrety” prezentowanej w Spichrzach nad Brdą.

#MuseumSelfieDay : kliknij

#MuseumSelfieDay

Data wydarzenia: 18.01.2017

Lubicie robić sobie zdjęcia? Tym razem zróbcie "selfie" w naszym Muzeum. A wszystko z okazji Museum Selfie Day, który już jutro. Autorzy najlepszych fotek dostaną od nas drobne upominki. Zapraszamy do zabawy!

Ferie w Muzeum 2017 : kliknij

Ferie w Muzeum 2017

Data wydarzenia: 31.01.2017 - 10.02.2017

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne warsztaty, które będą realizowane w okresie ferii zimowych w terminach 31 styczeń – 3 luty oraz 7 – 10 luty 2017 roku. Podaczas spotkań będziemy się uczyć jak w kreatywny sposób spędzać czas i w co się bawić zimowa porą. Proponujemy cykl czterech warsztatów, które odbywać się będą od wtorku od piątku w godzinach od 10.00 do 13.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta skierowana jest do uczestników indywidualnych. Brak dostępnych miejsc.

Zwiedzanie wystawy „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy” : kliknij

Data wydarzenia: 01.12.2016 -

1 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy Was do Spichrzy nad Brdą na zwiedzanie wystawy „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy” wraz z jej kuratorem. W interaktywny sposób poznacie nasze miasto Bydgoszcz. Będzie również okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w historycznej przebieralni. Wstęp wolny.

Wyświetlam: 17 - 24 / 339