Wyświetlam: 17 - 24 / 368

Explo Niedziela "Exploseum na falach eteru" : kliknij

Explo Niedziela "Exploseum na falach eteru"

Data wydarzenia: 28.05.2017 -

Explo Niedziele to spotkania edukacyjne dla miłośników nauki i historii połączone z przygodą i świetną rozrywką.
Podczas spotkania 28 maja łączymy się z Europą i poznajemy niezwykłe systemy łączności! Wstęp wolny.

Pokaz nowego nabytku Leon Wyczółkowski "Baca" : kliknij

Pokaz nowego nabytku Leon Wyczółkowski "Baca"

Data wydarzenia: 20.05.2017

Zapraszamy na spotkanie połączone z prezentacją nowego nabytku muzealnego - obrazu Leona Wyczółkowskiego "Baca". Prezentacja oraz wydarzenia towarzyszące będą miały miejsce podczas Europejskiej Nocy Muzeów, 20 maja, od godziny 19:00 w Domu Leona Wyczółkowskiego.

Fotorelacja z Europejskiej Nocy Muzeów : kliknij

Fotorelacja z Europejskiej Nocy Muzeów

Data wydarzenia: 20.05.2017 - 21.05.2017

Wernisaże, warsztaty, gry terenowe, spotkania z artystami, pokazy animacji historycznej, koncerty oraz konkursy z nagrodami! 20 maja miała miejsce kolejna odsłona Europejskiej Nocy Muzeów. Jak co roku w tę wyjątkową noc bydgoskie muzea zorganizowały szereg atrakcji. Zobacz relację z wydarzenia !

Bydgoski Festiwal Nauki w MOB : kliknij

Bydgoski Festiwal Nauki w MOB

Data wydarzenia: 24.05.2017 - 27.05.2017

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy przygotowało specjalną ofertę z okazji Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy żądnych wiedzy i nowych doświadczeń do udziału w naszych wydarzeniach.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich : kliknij

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Data wydarzenia: 18.05.2017 - 20.05.2017

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy na Europejską Noc Muzeów na Wyspie Młyńskiej (20 maja) oraz do udziału w Dniu Otwartym w Exploseum (18 maja).

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie Goi : kliknij

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie Goi

Data wydarzenia: 11.05.2017

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Francisco Goya – między rozumem a szaleństwem” odbędzie się 11 maja 2017 roku, o godz. 17.00, wstęp wolny. Zaprasza kurator: Barbara Chojnacka. W ramach oprowadzaniaodbędzie się także pokaz graficzny „Techniki metalowe w warsztacie Francisco Goi na przykładzie matryc, narzędzi i odbitek graficznych”, który przedstawi Kajetan Giziński.

Majówka z kulturą i sztuką : kliknij

Majówka z kulturą i sztuką

Data wydarzenia: 05.05.2017

W Dniu Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną zapraszamy na spotkania organizowane w ramach współpracy z Pełnomocnikiem Zarządu Województwa Kujawsko- Pomorskiego do Spraw Osób Niepełnosprawnych.
5 maja zapraszamy na majówkę przed „Domem Leona” podczas której będziemy tworzyć orientalne ozdoby ogrodowe oraz na plener malarski "W poszukiwaniu muz". Liczba dostępnych miejsc na spotkania jest ograniczona.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 10.05.2017

Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat na środowe warsztaty sensoryczne©. Zajęcia służą wszechstronnemu rozwojowi maluszków, Spotkanie odbędzie się 10 maja 2017 roku, w godz. 10.00 – 12.00, obowiązują zapisy.

Wyświetlam: 17 - 24 / 368