Wyświetlam: 9 - 16 / 339

Dzień kobiet w MOB : kliknij

Dzień kobiet w MOB

Data wydarzenia: 08.03.2017

Z okazji zbliżającego się Święta Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalną bezpłatną broszurę z przedrukami artykułów z tygodnika kobiecego „Bluszcz” wydawanego m.in. w okresie dwudziestolecia międzywojennego, którą będzie można pobrać 8 marca na wystawie „Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy”.

Spotkanie z artystą:  prof. Janusz Akermann : kliknij

Spotkanie z artystą: prof. Janusz Akermann

Data wydarzenia: 17.03.2017

17 marca zapraszamy na spotkanie z artystą prof. Januszem Akermannem autorem prac prezentowanych na wystawie czasowej „Czy czas poszukiwań to czas stracony?". Spotkanie przybierze charakter panelu dyskusyjnego z udziałem grafików z różnych środowisk artystycznych. Wstęp wolny.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 08.03.2017

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych - zapisy na marcowe spotkanie rozpoczną się 1 marca. Warsztaty odbędą się w Dzień Kobiet i będą doskonałą okazją do wspólnej zabawy dla mam z dziećmi.

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem" : kliknij

Włączamy się do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem"

Data wydarzenia: 25.02.2017

Trwają zapisy do akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem". W sobotę i niedzielę (25 i 26 lutego) licencjonowani przewodnicy z regionu będą oprowadzać mieszkańców i turystów po najbardziej interesujących zakątkach Kujaw i Pomorza. Wśród propozycji MOB znalazło się zwiedzanie #Exploseum - fabryki pełnej tajemnic oraz spacer wśród zabytków w obiektach w śródmieściu. Zapraszamy.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie wraz z pokazem matryc i odbitek graficznych : kliknij

Data wydarzenia: 23.02.2017 -
Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Czy czas poszukiwań to czas stracony? Janusz Akermann – malarstwo i grafika” połączone z omówieniem techniki linorytu oraz pokazem matryc i odbitek graficznych w wykonaniu kustosz Barbary Chojnackiej.

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych : kliknij

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne© dla najmłodszych

Data wydarzenia: 22.03.2017 -
Zapraszamy wszystkie maluchy w wieku do 3 lat na środowe warsztaty sensoryczne©. Zajęcia służą wszechstronnemu rozwojowi maluszków, które poznają świat wszystkimi zmysłami: wzrokiem, słuchem, węchem i smakiem.

Marcowa Niedziela w Muzeum : kliknij

Marcowa Niedziela w Muzeum

Data wydarzenia: 05.03.2017

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na marcową "Niedzielę w Muzeum". Podczas warsztatów uczestnicy poznają twórczość Janusza Akermanna oraz wykonają przepiękne prace graficzne.

Kalendarze i animacje uczestników Ferii 2017 w Muzeum : kliknij

Kalendarze i animacje uczestników Ferii 2017 w Muzeum

Data wydarzenia: 10.02.2017

Przerwę zimową w Muzeum spędziliśmy bardzo twórczo. Każdy z uczestników ferii mógł wziąć udział aż w czterech warsztatach arsystycznych: zabawkarskich, ilustracyjnych, modelraskich oraz z animacji poklatowej. Część z tych prac można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Wyświetlam: 9 - 16 / 339