Wyświetlam: 9 - 16 / 471

Zdobądź „złotą monetę”, odszukaj ukryty skarb! Zapraszamy do zabawy! : kliknij

Zdobądź „złotą monetę”, odszukaj ukryty skarb! Zapraszamy do zabawy!

23.08.2018

Wakacje to idealny czas, żeby wziąć udział w niezwykłej przygodzie! Muzeum proponuje zabawę w opencatching. Zapraszamy do poszukiwań tajemniczej skrytki z nagrodami. Zabawa rusza 24 sierpnia 2018 roku o godz. 12.00.

25 sierpnia 2018 r. ! Noc w fabryce - pierwsza industrialna noc w Bydgoszczy! : kliknij

25 sierpnia 2018 r. ! Noc w fabryce - pierwsza industrialna noc w Bydgoszczy!

Data wydarzenia: 25.08.2018 - 26.08.2018

To wyjątkowa okazja! W ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego jako Szlak TeH2O, którym zarządza nasze Muzeum postanowiliśmy zorganizować coś, czego jeszcze nie było - na wzór Europejskiej Nocy Muzeów zapraszamy do zwiedzania czołowych bydgoskich fabryk.

Oferta edukacyjna towarzysząca wystawie "95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki" : kliknij

Oferta edukacyjna towarzysząca wystawie "95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki"

07.08.2018

W ramach obchodów 95-lecia Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą edukacyjną skierowaną do grup szkolnych, osób indywidualnych oraz osób dorosłych. Oferta ważna do 12 października 2018 roku.

MILITARNA EXPLO NIEDZIELA : kliknij

MILITARNA EXPLO NIEDZIELA

Data wydarzenia: 29.07.2018

29 lipca zapraszamy na militarne wydanie Explo Niedzieli w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. W programie m.in. atrakcje plenerowe:strzelnica ASG, kącik małego komandosa, pokazy grupy animacji historycznej oraz indywidualne zwiedzanie wystawy stałej.

95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki : kliknij

95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki

Data wydarzenia: 03.08.2018 - 14.10.2018

Z okazji jubileuszu Muzeum Okręgowego 3 sierpnia zostanie otworzona wystawa pt. „95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki”. Ekspozycja stanowi będzie pokaz najcenniejszych i zarazem najciekawszych obiektów pozyskanych do zbiorów muzealnych w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Wakacje w MOB

16.07.2018

Podczas wakacji dzieci nie mogą się nudzić! Zapraszamy na cykl wakacyjnych spotkań i warsztatów w muzeum. Nasi animatorzy i prowadzący podpowiedzą jak pobudzić do działania swoją kreatywność i stworzyć niezwykłe przedmioty. Zajęcia warsztatowe odbywać się będą we wtorki i czwartki od 3 lipca do 30 sierpnia. Trwają zapisy.

Sesja naukowa "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej"

Data wydarzenia: 18.10.2018 - 19.10.2018

Podczas trwania ekspozycji zostanie zorganizowana sesja naukowa (18-19 października 2018) poświęcona historii i współczesności tytułowych zagadnień, rozszerzona o kontekst międzynarodowy, której celem będzie wzbogacenie problematyki zobrazowanej na wystawie.

Wakacyjna Strefa Wolnego Czasu

25.06.2018

Od 3 lipca zapraszamy do muzealnej „Strefy wolnego czasu” przy budynku Europejskiego Centrum Pieniądza od strony Wyspy Młyńskiej.Siadając na leżaku, przy wodnej kaskadzie, będzie można zapoznać się z muzealnymi wydawnictwami dla dzieci i dorosłych, zagrać w gry planszowe, a przede wszystkim miło spędzić czas w plenerze. W Strefie na dzieci będzie czekał animator.

Wyświetlam: 9 - 16 / 471