Wyświetlam: 1 - 8 / 471

O grafice cyfrowej w Polsce i na świecie : kliknij

O grafice cyfrowej w Polsce i na świecie

02.10.2018

Zapraszamy na spotkanie z dr hab. Agatą Dworzak-Subocz, która opowie o recepcji grafiki cyfrowej w Polsce i na świecie na wybranych przykładach konkursów graficznych. Podczas spotkania m.in zostanie przybliżona technika druku sitowego i jego zastosowanie w technikach artystycznych.

Galeria Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8

4 października 2018 r., godz. 17.00

Niedziela w Muzeum : kliknij

Niedziela w Muzeum

01.10.2018

Już 7 października zapraszamy na rodzinne warsztaty z cyklu "Niedziela w Muzeum", podczas których zwiedzimy wystawę "Wielośc w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej". W części warsztatowej samodzielnie zaprojektujemy i wykonamy dzieła w technice serigrafii.

Explo Niedziela : kliknij

Explo Niedziela

Data wydarzenia: 30.09.2018 -
Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Explo Niedzieli!
Tym razem zabieramy Was w świat przemysłu i wynalazków.

Zajęcia dla rodziców z dziećmi do lat 3 : kliknij

Zajęcia dla rodziców z dziećmi do lat 3

Data wydarzenia: 05.09.2018 - 06.09.2018

Zapraszamy rodziców z dziećmi do lat 3 na specjalne oprowadzanie po wystawach oraz warsztaty sensoryczne dla maluszków. Obowiązują zapisy.

Spotkania ze specjalistami w Muzeum : kliknij

Spotkania ze specjalistami w Muzeum

Data wydarzenia: 26.09.2018

W ramach wystawy "95 lat MOB w Muzeum. Nabytki" zachęcamy osoby dorosłe do skorzystania z dodatkowej oferty spotkań ze specjalistami w Muzeum. Na najbliższe spotkanie 26 września zaprasza kustosz, kierownik Działu Archeologii - Józef Łoś. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja. Koszt uczestnictwa w spotkaniu -  5 zł (od osoby).

Święto plonów z Apteką "Pod Łabędziem" - warsztaty dla dzieci i młodzieży : kliknij

Święto plonów z Apteką "Pod Łabędziem" - warsztaty dla dzieci i młodzieży

Data wydarzenia: 23.09.2018

Święto plonów to początek jesieni. Jedno z najważniejszych świąt w tradycji ludowej. Na zajęciach 23 września sięgniemy do pradawnych wierzeń, znaczenia i właściwości roślin, które możemy znaleźć na Wyspie Młyńskiej. W części warsztatowej wykonamy samodzielnie woreczki zapachowe wykorzystując dary lata. Obowiązują zapisy.

Wykonaj swój nadruk czyli warsztaty sitodruku! : kliknij

Wykonaj swój nadruk czyli warsztaty sitodruku!

Data wydarzenia: 14.09.2018 - 09.11.2018

W ramach wystawy "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej" zapraszamy na warsztaty serigrafii 11 października oraz 8 i 22 listopada o godz. 16.30 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska. Liczba miejsce ograniczona, obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem  tel. 52 58 59 911.

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" : kliknij

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego"

Data wydarzenia: 07.09.2018 - 16.09.2018

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" rozpocznie się  15 września 2018 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego w Bydgoszczy oraz Święta Szlaku Wody, Rzemiosła i Przemysłu Teh2O TehoFest 2018. Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyświetlam: 1 - 8 / 471