Wyświetlam: 1 - 8 / 468

Oprowadzanie dla rodziców z dziećmi do lat 3 : kliknij

Oprowadzanie dla rodziców z dziećmi do lat 3

Data wydarzenia: 05.09.2018 - 06.09.2018

19 września zapraszamy rodziców z dziećmi do lat 3 na specjalne oprowadzanie po wystawie archeologicznej „Na pograniczu Wielkopolski i Pomorza. Bydgoszcz i region u zarania dziejów”. Postaramy się przybliżyć atmosferę tamtych czasów jak i kształtować, poprzez media wizualne, nowy sposób odbioru dziedzictwa archeologicznego. Obowiązują zapisy.

Spotkania ze specjalistami w Muzeum : kliknij

Spotkania ze specjalistami w Muzeum

Data wydarzenia: 26.09.2018

W ramach wystawy "95 lat MOB w Muzeum. Nabytki" zachęcamy osoby dorosłe do skorzystania z dodatkowej oferty spotkań ze specjalistami w Muzeum. Na najbliższe spotkanie 19 września zaprasza starszy kustosz, kierownik Działu Leona WyczółkowskiegoIlość Ewa Sekuła-Tauer. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja. Koszt uczestnictwa w spotkaniu -  5 zł (od osoby).

Święto plonów z Apteką "Pod Łabędziem" - warsztaty dla dzieci i młodzieży : kliknij

Święto plonów z Apteką "Pod Łabędziem" - warsztaty dla dzieci i młodzieży

Data wydarzenia: 23.09.2018

Święto plonów to początek jesieni. Jedno z najważniejszych świąt w tradycji ludowej. Na zajęciach 23 września sięgniemy do pradawnych wierzeń, znaczenia i właściwości roślin, które możemy znaleźć na Wyspie Młyńskiej. W części warsztatowej wykonamy samodzielnie woreczki zapachowe wykorzystując dary lata. Obowiązują zapisy.

Wykonaj swój nadruk czyli warsztaty sitodruku! : kliknij

Wykonaj swój nadruk czyli warsztaty sitodruku!

Data wydarzenia: 14.09.2018 - 09.11.2018

W ramach wystawy "Wielość w jedności. Offset, serigrafia, techniki cyfrowe i działania intermedialne w grafice polskiej" zapraszamy na warsztaty serigrafii 11 października oraz 8 listopada o godz. 16.30 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8, Wyspa Młyńska. Liczba miejsce ograniczona, obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem  tel. 52 58 59 911.

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" : kliknij

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego"

Data wydarzenia: 07.09.2018 - 16.09.2018

Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" rozpocznie się  15 września 2018 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego w Bydgoszczy oraz Święta Szlaku Wody, Rzemiosła i Przemysłu Teh2O TehoFest 2018. Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zdobądź „złotą monetę”, odszukaj ukryty skarb! Zapraszamy do zabawy! : kliknij

Zdobądź „złotą monetę”, odszukaj ukryty skarb! Zapraszamy do zabawy!

23.08.2018

Wakacje to idealny czas, żeby wziąć udział w niezwykłej przygodzie! Muzeum proponuje zabawę w opencatching. Zapraszamy do poszukiwań tajemniczej skrytki z nagrodami. Zabawa rusza 24 sierpnia 2018 roku o godz. 12.00.

25 sierpnia 2018 r. ! Noc w fabryce - pierwsza industrialna noc w Bydgoszczy! : kliknij

25 sierpnia 2018 r. ! Noc w fabryce - pierwsza industrialna noc w Bydgoszczy!

Data wydarzenia: 25.08.2018 - 26.08.2018

To wyjątkowa okazja! W ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego jako Szlak TeH2O, którym zarządza nasze Muzeum postanowiliśmy zorganizować coś, czego jeszcze nie było - na wzór Europejskiej Nocy Muzeów zapraszamy do zwiedzania czołowych bydgoskich fabryk.

Oferta edukacyjna towarzysząca wystawie "95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki" : kliknij

Oferta edukacyjna towarzysząca wystawie "95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki"

07.08.2018

W ramach obchodów 95-lecia Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą edukacyjną skierowaną do grup szkolnych, osób indywidualnych oraz osób dorosłych. Oferta ważna do 12 października 2018 roku.

Wyświetlam: 1 - 8 / 468